Neymar JR’S Five повертається до Дніпра

0
209

Друже! Red Bull відкриває футбольний сезон 2018 разом з Neymar Junior’s Five! В цьому році ще більше футболу, ігор, голів та перемог. Ми зробили всесвітньо відомий турнір ще ближчим до тебе та твоїх друзів. Отже, не зволікай, запрошуй свою команду до справжнього футбольного бою, щоб вже цього літа вирушити до Бразилії та зустрітись з легендою світового футболу Neymar JR’s. Але не забудь нагадати своїй команді основні правила: в заявку можуть попасти не більше ніж сім гравців, п’ятьом з яких має буте обов’язково від 18 до 25 років, а двоє гравців можуть бути старше цього віку. Граємо 5х5 без воротарів, та не торкаємось м’яча в штрафній зоні. За 10 хвили ви маєте доказати свою перевагу та повністю переграти суперника, адже один гол – це мінус гравець з команди напроти.

Будь уважним! В 2018-му буде проведено по два відбору у кожному з міст. У Дніпрі перший відбір пройде 24 Березня у футбольному закритому Human за адресою Пилипа Орлика, 20А. У цьому відборі можуть узяти участь лише студентські команди за наявністю в усіх гравців оригіналу студентського квитка або залікової книжки. Краща дніпровська студентська команда їде на фінал до Києва. А вже 12 травня всі охочі вийдуть на відкриті поля “Спортлайф” на набережній Перемоги 38А та покажуть свою майстерність. Але будьте уважними! Гравці, які взяли участь у студентському відборі, не зможуть повторно взяти участь у другому локальному турнірі, за цим будуть пильно стежити організатори!
Для реєстрації на турнір потрібно зареєструватись на сайті www.neymarjrsfive.com/uk/UA . Також на сайті ви зможете знайти всі деталі та дізнатись про результати матчів у своєму місті.
До зустрічі на полі!

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

восемнадцать − одиннадцать =