13.12.2017, Середа, 1 тур |
18:45 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
1 - 3
|
ФК Перемога – 3
|
19:30 |
ДЮСШ – 2 – АТБ
|
9 - 0
|
ФК Славгород
|
20:30 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
2 - 2
|
ФК «Сухачівка»
|
16.12.2017, Субота, 1 тур |
14:30 |
УФК U-16
|
3 - 1
|
МДЮСШ
|
20.12.2017, Середа, 2 тур |
18:00 |
Полет
|
4 - 3
|
УФК U-16
|
18:45 |
МДЮСШ
|
2 - 4
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
19:30 |
ДЮСШ – 2 – АТБ
|
5 - 5
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
20:30 |
ФК «Сухачівка»
|
4 - 0
|
Авангард
|
21:00 |
ФК Славгород
|
1 - 4
|
ФК Перемога – 3
|
25.12.2017, Понеділок, 3 тур |
16:00 |
ФК Перемога – 3
|
5 - 4
|
МДЮСШ
|
27.12.2017, Середа, 3 тур |
18:45 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
0 - 4
|
Полет
|
19:30 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
4 - 3
|
ФК Славгород
|
20:30 |
СтальДМЗ
|
1 - 1
|
ФК «Сухачівка»
|
28.12.2017, Четвер, 3 тур |
19:30 |
Авангард
|
1 - 3
|
ДЮСШ – 2 – АТБ
|
09.01.2018, Вівторок, 1 тур |
21:00 |
СтальДМЗ
|
2 - 0
|
Полет
|
17.01.2018, Середа, 4 тур |
18:45 |
ФК Автомобилист – ДЮСШ-2
|
6 - 0
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
20:00 |
ФК Славгород
|
0 - 3
|
МДЮСШ
|
20:30 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
4 - 2
|
Авангард
|
18.01.2018, Четвер, 4 тур |
18:45 |
ФК «Сухачівка»
|
3 - 0
|
УФК U-16
|
20:15 |
Полет
|
0 - 2
|
ФК Перемога – 3
|
22.01.2018, Понеділок, 5 тур |
00:00 |
УФК U-16
|
0 - 3
|
ДЮСШ – 2 – АТБ
|
28.01.2018, Неділя, 5 тур |
14:45 |
ФК Перемога – 3
|
2 - 1
|
ФК Автомобилист – ДЮСШ-2
|
05.02.2018, Понеділок, 2 тур |
20:30 |
ФК Автомобилист – ДЮСШ-2
|
1 - 1
|
СтальДМЗ
|
07.02.2018, Середа, 5 тур |
18:45 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
1 - 4
|
ФК «Сухачівка»
|
19:30 |
Авангард
|
5 - 1
|
ФК Славгород
|
20:30 |
СтальДМЗ
|
5 - 1
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
09.02.2018, П’ятниця, 5 тур |
18:30 |
МДЮСШ
|
0 - 9
|
Полет
|
11.02.2018, Неділя, 3 тур |
00:00 |
УФК U-16
|
3 - 0
|
ФК Автомобилист – ДЮСШ-2
|
12.02.2018, Понеділок, 6 тур |
19:30 |
ФК Автомобилист – ДЮСШ-2
|
12 - 1
|
МДЮСШ
|
14.02.2018, Середа, 6 тур |
18:45 |
ДЮСШ – 2 – АТБ
|
1 - 3
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
19:30 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
3 - 5
|
УФК U-16
|
20:30 |
Авангард
|
1 - 2
|
СтальДМЗ
|
15.02.2018, Четвер, 6 тур |
20:30 |
ФК «Сухачівка»
|
2 - 3
|
ФК Перемога – 3
|
21:00 |
ФК Славгород
|
1 - 5
|
Полет
|
16.02.2018, П’ятниця, 1 тур |
20:30 |
Авангард
|
1 - 2
|
ФК Автомобилист – ДЮСШ-2
|
19.02.2018, Понеділок, 7 тур |
19:30 |
МДЮСШ
|
0 - 9
|
ФК «Сухачівка»
|
20.02.2018, Вівторок, 7 тур |
19:30 |
ФК Перемога – 3
|
5 - 2
|
ДЮСШ – 2 – АТБ
|
21.02.2018, Середа, 7 тур |
18:45 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
6 - 1
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
19:30 |
УФК U-16
|
1 - 2
|
Авангард
|
20:30 |
СтальДМЗ
|
3 - 0
|
ФК Славгород
|
22.02.2018, Четвер, 7 тур |
19:30 |
Полет
|
0 - 5
|
ФК Автомобилист – ДЮСШ-2
|
06.04.2018, П’ятниця, 8 тур |
20:30 |
ДЮСШ – 2 – АТБ
|
4 - 0
|
МДЮСШ
|
10.04.2018, Вівторок, 8 тур |
18:30 |
СтальДМЗ
|
3 - 0
|
УФК U-16
|
20:30 |
ФК Славгород
|
3 - 0
|
ФК Автомобилист – ДЮСШ-2
|
11.04.2018, Середа, 8 тур |
18:45 |
Авангард
|
4 - 6
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
20:30 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
1 - 1
|
ФК Перемога – 3
|
12.04.2018, Четвер, 8 тур |
21:00 |
ФК «Сухачівка»
|
2 - 2
|
Полет
|
13.04.2018, П’ятниця, 4 тур |
18:30 |
ДЮСШ – 2 – АТБ
|
3 - 1
|
СтальДМЗ
|
16.04.2018, Понеділок, 9 тур |
00:00 |
УФК U-16
|
0 - 3
|
ФК Славгород
|
00:00 |
ФК Автомобилист – ДЮСШ-2
|
0 - 3
|
ФК «Сухачівка»
|
17.04.2018, Вівторок, 9 тур |
19:30 |
ФК Перемога – 3
|
3 - 0
|
Авангард
|
18.04.2018, Середа, 9 тур |
18:45 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
1 - 6
|
СтальДМЗ
|
19.04.2018, Четвер, 9 тур |
21:00 |
Полет
|
3 - 2
|
ДЮСШ – 2 – АТБ
|
20.04.2018, П’ятниця, 9 тур |
19:00 |
МДЮСШ
|
1 - 4
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
23.04.2018, Понеділок, 10 тур |
00:00 |
УФК U-16
|
0 - 3
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
00:00 |
ДЮСШ – 2 – АТБ
|
3 - 0
|
ФК Автомобилист – ДЮСШ-2
|
24.04.2018, Вівторок, 10 тур |
20:00 |
СтальДМЗ
|
0 - 1
|
ФК Перемога – 3
|
25.04.2018, Середа, 10 тур |
19:00 |
ФК Славгород
|
1 - 7
|
ФК «Сухачівка»
|
20:30 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
2 - 6
|
Полет
|
27.04.2018, П’ятниця, 10 тур |
18:30 |
Авангард
|
3 - 0
|
МДЮСШ
|
02.05.2018, Середа, 11 тур |
00:00 |
ФК Автомобилист – ДЮСШ-2
|
0 - 3
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
00:00 |
ФК Перемога – 3
|
3 - 0
|
УФК U-16
|
18:45 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
5 - 1
|
ФК Славгород
|
03.05.2018, Четвер, 11 тур |
21:00 |
Полет
|
3 - 0
|
Авангард
|
04.05.2018, П’ятниця, 11 тур |
18:30 |
МДЮСШ
|
0 - 8
|
СтальДМЗ
|
21:15 |
ФК «Сухачівка»
|
3 - 3
|
ДЮСШ – 2 – АТБ
|
08.05.2018, Вівторок, 12 тур |
19:30 |
ФК Перемога – 3
|
0 - 1
|
Полет
|
21:00 |
СтальДМЗ
|
1 - 1
|
ФК «Сухачівка»
|
15.05.2018, Вівторок, 13 тур |
19:30 |
ФК Перемога – 3
|
1 - 0
|
ФК «Сухачівка»
|
16.05.2018, Середа, 13 тур |
19:30 |
Полет
|
2 - 1
|
СтальДМЗ
|