Андрій Порохнявий: “Під час турніру було багато цікавих протистоянь, але не можу не відмітити гру з переможцем турніру командою «Віннер»”

0
36

Журналіст ФФМД зустрівся з головним тренером «ДДУВС» Андрієм Порохнявим, підвівши підсумки виступів його команди у зимовому Турнірі пам`яті Р.Г.Шнейдермана.

  • Андрій, розкажіть трохи про команду «ДДУВС». Якими гравцями укріплений склад вашого колективу?

Команда “ДДУВС” для багатьох є новою та незнайомою, але це зовсім не так. Наш колектив вже багато років приймає участь у турнірах, що організовує АФДО та ФФМД, а також в змаганнях серед ВНЗ України. Неодноразово ставали призерами чемпіонату ФСК Динамо, в якому перемогли в 2018-2019 р.
Більшість гравців команди – це курсанти та студенти юридичного факультету. Склад постійно змінюється, адже кожен рік багато хлопців закінчують навчання і на зміну їм приходять першокурсники. Також не можу не згадати Литвина Сергія Павловича, який дуже сильно допомагає команді як організатор і як другий тренер, та вміє правильно підібрати потрібні слова в роздягальні.

  • Для Вашої команди Турні пам’яті Р.Г.Шнейдермана вже завершений. Підведіть підсумки виступу «ДДУВС» в зимовому турнірі.

В Турнірі пам’яті Р.Г.Шнейдермана ми приймали участь вперше. Від себе хочу сказати, що турнір сподобався, було дуже багато цікавих ігор, але як і очікувалось перша трійка команд показали більш якісний і комбінаційний футбол. Повертаючись до нашої команди, одразу помітно те, що в ході всього турніру нам не вистачало стабільної гри, це на сам перед пов’язано з оптимальним збіром на гру. Та все ж, хотілось би відмітити те, що по при неприємні за результатом поразки від лідерів турніру, команда не склала руки і показала дуже якісний футбол в інших матчах. Так як ми приймаємо участь у чемпіонаті міста Дніпра 2 ліги, для нас цей турнір показав на що слід звернути увагу в нашій грі.

  • Ви як головний тренер, задоволен і виступом своїх підопічних? І на який результат розраховували до старту турніру?

В цілому, я задоволений виступом своєї команди, але не на 100%. Перед командою була поставлена задача в кожній грі максимально викладатися і отримати досвід в протистоянні с більш досвідченими суперниками.

  • Провівши 11 матчів в Турнірі Р.Г.Шнейдермана, з яким суперником було найцікавіше грати?

Під час турніру було багато цікавих протистоянь, але не можу не відмітити гру з переможцем турніру командою «Віннер». Попри рахунок, хлопці грали в комбінаційний футбол і нав’язували боротьбу, особливо в першому таймі.

  • 5 квітня поновлюється офіційний сезон. «ДДУВС» виступає у 2 лізі Чемпіонату міста Дніпра. Які очікування перед стартовою зустріччю з «Лоцманом»?

Очікування позитивні, с командою «Лоцман» ми вже зустрічались, кожна з команд знає про слабкі та сильні сторони гри суперника, тому вважаю хто краще буде мотивований, той і переможе.

  • Як Ви вважаєте, чи під силу команді поборотися за один з комплектів нагород і чи є певні задачі перед командою?

Після участь команди «ДДУВС» у турнірі пам’яті Р.Г.Шнейдермана ми вже розуміємо на що здатні, тому перед командою ставимо задачу закінчити чемпіонат в першій трійці, як кажуть «все йде від голови», якщо хлопці це зрозуміють, то перемоги прийдуть.

Залиште відповідь