Антон Савицький: “Ми ставимо ставку на витривалість, боротьбу та більш силовий футбол”

0
26

Журналіст ФФМД зустрівся з президентом, помічником головного тренера та діючим гравцем «Спарти» Антоном Савицьким, підвівши підсумки виступів його команди у зимовому Турнірі пам`яті Р.Г.Шнейдермана та про поновлення Чемпіонату міста Дніпра.

  • У цьому році «Спарта» брала участь в зимовому турнірі пам’яті Р.Г.Шнейдермана. На жаль, команда не показала гідний результат, здобувши єдину перемогу в заключній грі з «ДЮСШ-2». Чому так сталося і як охарактеризуєте виступ команди у всьому турнірі?

Ми спочатку не планували проявляти переможний характер, більше хотілося вибудувати гру на весну, перезавантажили склад, з цього і результат був такий низький. Деяким гравцям знадобилося більше часу, щоб влитися в колектив і спробувати заграти по нашій тактиці.

  • Нещодавно відновився Чемпіонат Другої ліги міста Дніпра. У ньому «Спарта» йде без втрат, впевнено лідируючи в турнірній таблиці. Які завдання стоять перед хлопцями на цей турнір?

Завдання мінімум – медалі. Будемо грати на максимумі своїх сил і будемо сподіватися, що буде менше травм, і більше перемог!

  • Зігравши 4 матчі, хто із суперників залишив найбільш приємні враження по грі? І кого вважаєте головним конкурентом для «Спарти» в досягненні головної мети в Чемпіонаті міста Другої ліги?

Скажімо так, з кожною командою були хороші та цікаві ігри. Більш всього здивували ФК “Чемпіони-ДЮСШ-12”. У них став краще підбір гравців і видно, що команда росте. Також відзначив би “ДДУВС”: хороша була з ними гра, в’язка, я сказав би, що чоловіча боротьба, з мінімумом моментів. З ними було цікаво. Що стосується конкурентів, я думаю логічно назвати всі команди турніру, але думаю більш реальними конкурентами вважаю FC “Sazan” та ФК “Лоцман”.

  • Чи є в команді лідер, який може в тяжку хвилину завести і підтримати команду?

Звичайно є люди, які можуть завести, можуть заспокоїти як гру, так і гравців. Найбільшим мотиватором є наш тренер Владислав Володимирович Радченко. Він вміє завести команду. А ось заспокоїти гру добре виходить у Андрія, нашого воротаря. В цілому це все командна робота, як такого лідера немає, повторюся, працюємо командою, один за всіх – і всі за одного!

  • Команда «Спарта» давно бере участь в турнірах під егідою АФДО і ФФГД. До чого прагне команда і який футбол сповідують хлопці?

Наше прагнення – це перемоги в кожній грі. Ну і звичайно медалі в кожному турнірі, завдяки чому на турнір цілі завжди максимальні. А ось молодим гравцям, яких ми вливаємо до складу з кожним роком, я думаю ми даємо досвід, досвід ігор, досвід не боятися, грати. Що стосується принципів нашої гри…Я б сказав – витривалість, важкий футбол. Якщо взяти в цілому, то у нас вікова досвідчена команда, де кожен встиг  пограти в різних чемпіонатах, як міст так і України. Ми в принципі більше показуємо молоді, що вік і робота над собою не закінчується, а завдяки федерації і таким турнірам ми продовжуємо грати в нашу улюблену гру, навіть не дивлячись на те, що зараз більше команди омолоджуються та роблять свій акцент на швидкість. Ми ставимо ставку на витривалість, боротьбу та більш силовий футбол. І за кожні емоції і шанси грати, перемагати, звичайно вдячні АФДО і ФФМД.

Залиште відповідь