10.04.2023, Понеділок, 1 тур |
19:00 |
FC «CUBOMETR»
|
1 – 3
|
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
11.04.2023, Вівторок, 1 тур |
19:00 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
3 – 6
|
Олімпік (м. Дніпро)
|
19:00 |
ФК «Тополь»
|
0 – 2
|
FC HUNTERS
|
20:45 |
FC Wolves
|
4 – 0
|
Айленд (м. Дніпро)
|
14.04.2023, П’ятниця, 1 тур |
19:00 |
ФК «Альянс»
|
2 – 5
|
ФК “Тріумф”
|
19:00 |
ДЮСШ-7-Океан
|
2 – 2
|
FC «Sazan»
|
20:45 |
ФК «Сухачівка»
|
7 – 0
|
ФК «Спарта»
|
18.04.2023, Вівторок, 2 тур |
19:00 |
FC «Sazan»
|
0 – 5
|
ФК «Сухачівка»
|
19.04.2023, Середа, 2 тур |
19:00 |
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
6 – 3
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
19:00 |
FC HUNTERS
|
2 – 2
|
Айленд (м. Дніпро)
|
20:30 |
ФК “Тріумф”
|
2 – 0
|
ДЮСШ-7-Океан
|
21.04.2023, П’ятниця, 2. тур |
19:00 |
ФК «Спарта»
|
0 – 11
|
FC Wolves
|
19:00 |
Олімпік (м. Дніпро)
|
3 – 6
|
ФК «Альянс»
|
20:30 |
FC «CUBOMETR»
|
2 – 1
|
ФК «Тополь»
|
24.04.2023, Понеділок, 3. тур |
19:00 |
ФК «Сухачівка»
|
3 – 2
|
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
26.04.2023, Середа, 3. тур |
19:00 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
1 – 2
|
ФК “Тріумф”
|
19:00 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
3 – 2
|
FC HUNTERS
|
26.04.2023, Середа, 3 тур |
20:30 |
FC «Sazan»
|
1 – 2
|
Олімпік (м. Дніпро)
|
28.04.2023, П’ятниця, 3 тур |
19:00 |
FC Wolves
|
2 – 1
|
FC «CUBOMETR»
|
20:30 |
Айленд (м. Дніпро)
|
5 – 0
|
ФК «Спарта»
|
28.04.2023, П’ятниця, 3. тур |
19:00 |
ФК «Тополь»
|
5 – 0
|
ФК «Альянс»
|
02.05.2023, Вівторок, 4 тур |
19:00 |
FC HUNTERS
|
2 – 4
|
FC Wolves
|
20:45 |
ФК “Тріумф”
|
0 – 3
|
ФК «Тополь»
|
03.05.2023, Середа, 4. тур |
19:00 |
Айленд (м. Дніпро)
|
7 – 0
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
03.05.2023, Середа, 4 тур |
20:30 |
Олімпік (м. Дніпро)
|
2 – 3
|
ФК «Сухачівка»
|
04.05.2023, Четвер, 4. тур |
20:45 |
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
8 – 1
|
ДЮСШ-7-Океан
|
05.05.2023, П’ятниця, 4. тур |
19:00 |
ФК «Спарта»
|
1 – 6
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
05.05.2023, П’ятниця, 4 тур |
19:00 |
ФК «Альянс»
|
5 – 3
|
FC «Sazan»
|
16.05.2023, Вівторок, 5 тур |
19:00 |
ДЮСШ-7-Океан
|
2 – 4
|
Олімпік (м. Дніпро)
|
20:45 |
FC Wolves
|
3 – 2
|
ФК “Тріумф”
|
17.05.2023, Середа, 5. тур |
19:00 |
FC «Sazan»
|
5 – 0
|
ФК «Спарта»
|
20:45 |
FC «CUBOMETR»
|
0 – 7
|
FC HUNTERS
|
17.05.2023, Середа, 5 тур |
19:00 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
4 – 3
|
ФК «Альянс»
|
20:30 |
ФК «Тополь»
|
5 – 0
|
Айленд (м. Дніпро)
|
19.05.2023, П’ятниця, 5. тур |
19:00 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
1 – 2
|
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
23.05.2023, Вівторок, 6 тур |
19:00 |
FC HUNTERS
|
11 – 1
|
ДЮСШ-7-Океан
|
24.05.2023, Середа, 6 тур |
19:00 |
ФК “Тріумф”
|
2 – 1
|
FC «CUBOMETR»
|
19:00 |
Олімпік (м. Дніпро)
|
1 – 0
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
24.05.2023, Середа, 6. тур |
20:30 |
Айленд (м. Дніпро)
|
2 – 3
|
ФК «Сухачівка»
|
26.05.2023, П’ятниця, 6. тур |
19:00 |
ФК «Альянс»
|
1 – 1
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
19:00 |
ФК «Спарта»
|
1 – 7
|
ФК «Тополь»
|
20:30 |
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
1 – 5
|
FC Wolves
|
29.05.2023, Понеділок, 7 тур |
19:00 |
FC «Sazan»
|
0 – 4
|
FC HUNTERS
|
30.05.2023, Вівторок, 7 тур |
19:00 |
ДЮСШ-7-Океан
|
3 – 4
|
ФК «Альянс»
|
31.05.2023, Середа, 7 тур |
19:00 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
2 – 1
|
Айленд (м. Дніпро)
|
31.05.2023, Середа, 7. тур |
20:30 |
ФК «Тополь»
|
1 – 2
|
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
01.06.2023, Четвер, 7. тур |
19:00 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
7 – 0
|
ФК «Спарта»
|
02.06.2023, П’ятниця, 7 тур |
19:00 |
FC «CUBOMETR»
|
0 – 5
|
Олімпік (м. Дніпро)
|
02.06.2023, П’ятниця, 7. тур |
20:30 |
ФК «Сухачівка»
|
6 – 2
|
ФК “Тріумф”
|
05.06.2023, Понеділок, 8 тур |
20:00 |
FC HUNTERS
|
3 – 0
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
07.06.2023, Середа, 8 тур |
19:00 |
ФК “Тріумф”
|
0 – 5
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
19:30 |
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
4 – 5
|
FC «Sazan»
|
20:30 |
Олімпік (м. Дніпро)
|
4 – 9
|
FC Wolves
|
09.06.2023, П’ятниця, 8 тур |
19:00 |
ФК «Альянс»
|
2 – 7
|
ФК «Сухачівка»
|
19:00 |
ФК «Спарта»
|
1 – 7
|
ДЮСШ-7-Океан
|
20:30 |
Айленд (м. Дніпро)
|
4 – 3
|
FC «CUBOMETR»
|
20.06.2023, Вівторок, 9. тур |
19:00 |
FC «Sazan»
|
2 – 2
|
ФК “Тріумф”
|
21.06.2023, Середа, 9 тур |
19:00 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
2 – 6
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
20:00 |
FC Wolves
|
7 – 0
|
ФК «Альянс»
|
21.06.2023, Середа, 9. тур |
20:30 |
ФК «Тополь»
|
2 – 2
|
Олімпік (м. Дніпро)
|
22.06.2023, Четвер, 9 тур |
19:00 |
ДЮСШ-7-Океан
|
3 – 6
|
Айленд (м. Дніпро)
|
23.06.2023, П’ятниця, 9 тур |
19:00 |
FC «CUBOMETR»
|
0 – 3
|
ФК «Спарта»
|
23.06.2023, П’ятниця, 9. тур |
19:30 |
ФК «Сухачівка»
|
3 – 1
|
FC HUNTERS
|
26.06.2023, Понеділок, 10. тур |
20:45 |
ФК “Тріумф”
|
1 – 3
|
Айленд (м. Дніпро)
|
27.06.2023, Вівторок, 10 тур |
19:30 |
Олімпік (м. Дніпро)
|
2 – 6
|
FC HUNTERS
|
28.06.2023, Середа, 10. тур |
19:00 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
2 – 4
|
FC «CUBOMETR»
|
28.06.2023, Середа, 10 тур |
20:30 |
ФК «Тополь»
|
8 – 5
|
FC «Sazan»
|
29.06.2023, Четвер, 10 тур |
20:00 |
FC Wolves
|
1 – 2
|
ФК «Сухачівка»
|
30.06.2023, П’ятниця, 10. тур |
19:00 |
ФК «Спарта»
|
0 – 8
|
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
03.07.2023, Понеділок, 11. тур |
19:00 |
ДЮСШ-7-Океан
|
1 – 4
|
FC Wolves
|
04.07.2023, Вівторок, 11 тур |
19:00 |
FC «Sazan»
|
6 – 5
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
05.07.2023, Середа, 11 тур |
19:00 |
FC «CUBOMETR»
|
1 – 13
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
19:00 |
ФК «Сухачівка»
|
4 – 2
|
ФК «Тополь»
|
05.07.2023, Середа, 11. тур |
20:30 |
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
8 – 0
|
ФК “Тріумф”
|
07.07.2023, П’ятниця, 11. тур |
19:00 |
ФК «Альянс»
|
12 – 1
|
ФК «Спарта»
|
20:30 |
Айленд (м. Дніпро)
|
2 – 7
|
Олімпік (м. Дніпро)
|
19.07.2023, Середа, 10… тур |
19:30 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
4 – 0
|
ДЮСШ-7-Океан
|
01.08.2023, Вівторок, 12. тур |
19:00 |
Айленд (м. Дніпро)
|
2 – 4
|
FC «Sazan»
|
20:45 |
FC Wolves
|
0 – 0
|
ФК «Тополь»
|
02.08.2023, Середа, 12 тур |
19:00 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
1 – 1
|
ФК «Сухачівка»
|
19:00 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
1 – 7
|
ДЮСШ-7-Океан
|
20:45 |
ФК “Тріумф”
|
1 – 7
|
FC HUNTERS
|
03.08.2023, Четвер, 12. тур |
19:00 |
Олімпік (м. Дніпро)
|
1 – 3
|
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
04.08.2023, П’ятниця, 12. тур |
19:00 |
ФК «Альянс»
|
1 – 2
|
FC «CUBOMETR»
|
07.08.2023, Понеділок, 13 тур |
19:30 |
ДЮСШ-7-Океан
|
2 – 2
|
FC «CUBOMETR»
|
08.08.2023, Вівторок, 13. тур |
19:00 |
FC «Sazan»
|
0 – 6
|
FC Wolves
|
20:45 |
FC HUNTERS
|
3 – 0
|
ФК «Альянс»
|
09.08.2023, Середа, 13. тур |
20:45 |
ФК «Тополь»
|
3 – 1
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
10.08.2023, Четвер, 13 тур |
19:00 |
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
3 – 1
|
Айленд (м. Дніпро)
|
19:30 |
ФК «Спарта»
|
2 – 3
|
ФК “Тріумф”
|
11.08.2023, П’ятниця, 13 тур |
19:00 |
ФК «Сухачівка»
|
8 – 1
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
16.08.2023, Середа, 15.. тур |
19:30 |
ФК “Тріумф”
|
2 – 4
|
Олімпік (м. Дніпро)
|
21.08.2023, Понеділок, 14 тур |
19:00 |
Айленд (м. Дніпро)
|
1 – 6
|
ФК «Альянс»
|
20:00 |
FC HUNTERS
|
2 – 4
|
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
22.08.2023, Вівторок, 14 тур |
19:00 |
FC «CUBOMETR»
|
7 – 5
|
FC «Sazan»
|
19:00 |
Олімпік (м. Дніпро)
|
8 – 1
|
ФК «Спарта»
|
23.08.2023, Середа, 14. тур |
19:00 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
1 – 5
|
ФК «Тополь»
|
19:00 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
0 – 2
|
FC Wolves
|
24.08.2023, Четвер, 14. тур |
19:30 |
ДЮСШ-7-Океан
|
2 – 5
|
ФК «Сухачівка»
|
29.08.2023, Вівторок, 15 тур |
19:00 |
FC «Sazan»
|
3 – 6
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
19:30 |
ФК «Сухачівка»
|
2 – 0
|
FC «CUBOMETR»
|
30.08.2023, Середа, 15 тур |
19:30 |
FC Wolves
|
3 – 0
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
31.08.2023, Четвер, 15. тур |
19:00 |
ФК «Тополь»
|
5 – 1
|
ДЮСШ-7-Океан
|
19:30 |
ФК «Спарта»
|
1 – 9
|
FC HUNTERS
|
01.09.2023, П’ятниця, 15. тур |
19:00 |
ФК «Альянс»
|
1 – 0
|
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
05.09.2023, Вівторок, 1 тур |
19:30 |
FC HUNTERS
|
6 – 4
|
ФК «Тополь»
|
20:00 |
FC «Sazan»
|
3 – 4
|
ДЮСШ-7-Океан
|
06.09.2023, Середа, 1 тур |
20:00 |
FC Wolves
|
3 – 1
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
20:00 |
ФК “Тріумф”
|
4 – 1
|
ФК «Спарта»
|
20:00 |
FC «CUBOMETR»
|
2 – 2
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
08.09.2023, П’ятниця, 1 тур |
19:00 |
ФК «Сухачівка»
|
3 – 1
|
ФК «Альянс»
|
19:30 |
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
3 – 1
|
Олімпік (м. Дніпро)
|
12.09.2023, Вівторок, 2 тур |
19:30 |
ДЮСШ-7-Океан
|
3 – 4
|
FC «CUBOMETR»
|
20:00 |
Олімпік (м. Дніпро)
|
3 – 9
|
FC HUNTERS
|
13.09.2023, Середа, 2 тур |
20:30 |
ФК «Альянс»
|
4 – 0
|
ФК «Тополь»
|
14.09.2023, Четвер, 2 тур |
19:30 |
ФК «Спарта»
|
0 – 3
|
FC «Sazan»
|
20:00 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
1 – 3
|
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
15.09.2023, П’ятниця, 2 тур |
19:00 |
Айленд (м. Дніпро)
|
5 – 0
|
ФК “Тріумф”
|
20:30 |
ФК «Сухачівка»
|
1 – 7
|
FC Wolves
|
18.09.2023, Понеділок, 5 тур |
21:00 |
FC HUNTERS
|
2 – 4
|
FC Wolves
|
19.09.2023, Вівторок, 3 тур |
20:00 |
FC «CUBOMETR»
|
3 – 1
|
ФК «Спарта»
|
20.09.2023, Середа, 3 тур |
19:00 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
0 – 2
|
ДЮСШ-7-Океан
|
20.09.2023, Середа, 3. тур |
19:30 |
ФК «Тополь»
|
4 – 1
|
Олімпік (м. Дніпро)
|
21.09.2023, Четвер, 3 тур |
20:00 |
FC «Sazan»
|
1 – 3
|
Айленд (м. Дніпро)
|
25.09.2023, Понеділок, 4 тур |
21:00 |
ФК “Тріумф”
|
1 – 1
|
FC «Sazan»
|
26.09.2023, Вівторок, 4 тур |
20:00 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
3 – 2
|
ФК «Тополь»
|
27.09.2023, Середа, 4 тур |
19:00 |
Айленд (м. Дніпро)
|
6 – 1
|
FC «CUBOMETR»
|
20:30 |
ФК «Сухачівка»
|
5 – 1
|
FC HUNTERS
|
29.09.2023, П’ятниця, 4 тур |
19:00 |
ФК «Альянс»
|
3 – 0
|
Олімпік (м. Дніпро)
|
20:30 |
ФК «Спарта»
|
2 – 9
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
20:30 |
FC Wolves
|
1 – 5
|
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
03.10.2023, Вівторок, 5 тур |
20:00 |
FC «CUBOMETR»
|
1 – 2
|
ФК “Тріумф”
|
04.10.2023, Середа, 5 тур |
19:00 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
1 – 0
|
Айленд (м. Дніпро)
|
19:30 |
ФК «Тополь»
|
3 – 3
|
ФК «Сухачівка»
|
20:00 |
Олімпік (м. Дніпро)
|
3 – 6
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
05.10.2023, Четвер, 5 тур |
19:00 |
ДЮСШ-7-Океан
|
2 – 0
|
ФК «Спарта»
|
20:00 |
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
1 – 1
|
ФК «Альянс»
|
09.10.2023, Понеділок, 6 тур |
20:00 |
ФК “Тріумф”
|
3 – 4
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
10.10.2023, Вівторок, 6 тур |
20:00 |
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
3 – 2
|
FC HUNTERS
|
20:00 |
ФК «Альянс»
|
1 – 2
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
11.10.2023, Середа, 6 тур |
19:00 |
Айленд (м. Дніпро)
|
4 – 3
|
ДЮСШ-7-Океан
|
20:00 |
ФК «Сухачівка»
|
5 – 1
|
Олімпік (м. Дніпро)
|
12.10.2023, Четвер, 6 тур |
19:00 |
FC «Sazan»
|
2 – 0
|
FC «CUBOMETR»
|
13.10.2023, П’ятниця, 6 тур |
20:00 |
FC Wolves
|
8 – 2
|
ФК «Тополь»
|
16.10.2023, Понеділок, 3 тур |
21:00 |
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
1 – 2
|
ФК «Сухачівка»
|
17.10.2023, Вівторок, 3 тур |
19:00 |
FC Wolves
|
3 – 1
|
ФК «Альянс»
|
20:00 |
FC HUNTERS
|
4 – 3
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
18.10.2023, Середа, 7 тур |
19:00 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
1 – 8
|
FC «Sazan»
|
20:00 |
ФК «Спарта»
|
1 – 4
|
Айленд (м. Дніпро)
|
19.10.2023, Четвер, 7 тур |
19:15 |
ДЮСШ-7-Океан
|
2 – 4
|
ФК “Тріумф”
|
20:00 |
ФК «Тополь»
|
3 – 3
|
ФК «СтальДМЗ» (м. Дніпро)
|
20.10.2023, П’ятниця, 7 тур |
20:00 |
FC HUNTERS
|
3 – 1
|
ФК «Альянс»
|
20:30 |
Олімпік (м. Дніпро)
|
2 – 7
|
FC Wolves
|
20:30 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
0 – 3
|
ФК «Сухачівка»
|