Чемпіонат міста Дніпра 2021/2022 Вища-Перша ліга . Звіт 1-го туру.

0
48

09.08.2021. 20-00. ст. «Молодіжний парк», м. Дніпро.

AM-Estate – Хлібзавод №9 – 1:3 (1:1)

Голи: Микитюк Ярослав, 9’, Килініч Микола, 39’, Подунов Єгор, 68’ – Філіпов Дмитро , 75’.

Попередження: Белоус Павел, 7’, Шелаєв Олег, 59’.

Ввечері 9 серпня на стадіоні «Молодіжний парк» в м. Дніпро відбувся матч між командами «AM-Estate» (Дніпро) та «Хлібзавод №9» (Дніпро). З самої першої хвилини гри обидві команди почали обмінюватися небезпечними та швидкими атаками. Вже на 9-й хвилині гри господарі відкрили рахунок. Вивівши швидкими короткими передачами на ударну позицію Микитюка Ярослава той, не зважаючи на досить гострий кут, пробив у самий верх воріт, і, відскочивши від поперечини, м’яч опинився у сітці воріт. Воротареві не лишалося нічого окрім, як діставати м’яч з сітки своїх воріт. У відповідь на це гості пішли у штурм, здійснивши декілька дуже небезпечних атак. У першому випадку воротарю «AM-Estate» допомогла штанга, яка зупинила удар, а у другому надто слабка передача була перехоплена кіпером. Але на цьому команди не зупинялися. Вже за декілька хвилин у нападників «AM-Estate» з’явилася змога відірватися у рахунку завдяки невдалим діям захисника команди «Хлібзавод №9», але цей епізод завершився офсайдом. Гості вирішили не відставати, і на 39-й хвилині матчу нарешті зрівнялися. Після невдалої атаки господарів, захисники «Хлібзавода №9» перевели м’яч у швидку контратаку і Кулініч Микола розмочив рахунок. До кінця першого тайму ще залишалося 5 хвилин, а команди не полишали наміру «закинути гол у роздягальню» суперника. У другому таймі темп гри лишився таким же жвавим. Обидві команди перевіряли захист і воротарів один одного на міцність. І ось на 59-й хвилині після чудової повітряної передачі на правий фланг гості розпочали свою атаку, результатом якої стала жовта картка гравцеві «AM-Estate» Шелаєву Олегу та пенальті, яке завершилося відмінним сейвом від голкіпера. Рахунок досі лишався нічийним. І ось на 68-й хвилині матчу гравець команди гостей Подунов Єгор уклав м’яча в дальній кут воріт від голкіпера, вивівши свою команду вперед. Вже через 7 хвилин воротар «AM-Estate» знову мусив виносити шкіряного з сітки своїх воріт. Чудовим ударом у ближній вугол Філіпова Андрія завершилася швидка атака. Після цього до самого кінця матчу обидві команди не залишали спроб змінити рахунок на свою користь, але пролунав фінальний свисток. Дербі між командами «AM Estate» та «Хлібзавод №9» завершилося перемогою останніх з рахунком 1-3.

11.08.2021. 19:30. ст. «Олімпійські резерви» м. Дніпро

НФК «Дніпро» – «Кристалл» – 6:0 (3:0)

Голи: Пономаренко Іван, 12′, 31′, 56′, Апостол Данило, 41′ 81′, 85′.

Перша гра для обох Дніпровських команд розпочалася досить насичено. Більш ініціативними та зарядженими виглядали гравці НФК «Дніпро», які з перших хвилин тиснули на чужій половині поля, не жаліючи свого суперника. Але протилежна сторона досить жорстко намагалася витиснути гравців НФК «Дніпро» на іншу половину поля. Порушення правил з боку “Кристалу” призвело до одинадцятиметрового удару, який реалізував Пономаренко Іван на 12-й хвилині матчу. Після першого забитого голу, молоді гравці стали ще більш насищені яскравими моментами .На 31 хвилині першого тайму той же Пономаренко оформив дубль , а на 41 хвилині матчу Данило Апостол потроїв рахунок . Друга половина матчу розпочалася ще більш запеклою боротьбою між двома командами , Пономаренко Іван та Апостол Данило ще двічі відзначилися забитими мячами , довевши рахунок до розгромного 6-0.

11.08.2021. 21:00. ст. «Олімпійські резерви», м. Дніпро.

Олімпік-Frаit (Дніпро) – Сталь ДМЗ (Дніпро) 2:1 (0:1)

Голи: Гнатюк Олександр, 62’, Мендела Михайло, 84’ – Боговенко Ігор, 24’

Попередження: Хребто Роман, 52’, Кошельков Генадій, 59’, Нацаца Лев, 75’, – Довженко Олександр, 54’.

Досить цікавою та жвавою була перша зустріч двох команд у новому сезоні. У середині першого тайму номінальні гості розмочили рахунок завдяки вдалій атаці з гольовим завершенням у виконанні Боговенка Ігора. У другому таймі арбітр показав одразу чотири жовті картки, три з них дісталися гравцям «Олімпік-Frаit» і одна гравцеві «Сталь ДМЗ». Не бажаючи програвати, господарі забили два м’ячі. Відзначилися Гнатюк Олександр та Мендела Михайло. Фінальний свисток ознаменував перемогу команди «Олімпік-Frаit» з рахунком 2-1.

13.08.2021. 20:00 , ст. «Молодіжний парк» , м. Дніпро.

ФК «Сухачівка» – ФК «Тополь» – 0:6 (0:3)

Голи: Свинобой Едуард , 17′, 20′ , Хлопков Владислав, 25′ , Герасимов Ярослав, 59′, Зеленський Давид, 63′, Легкий Роман, 80′ .

Стартовий свисток! І номінальні гості ФК «Тополь» розіграли м‘яч з центру поля. Одразу був помітний настрій гравців цієї команди, пресинг розпочався з першої хвилини матчу. Але господарі ФК «Сухачівка» показували свій характер й тим самим намагалися усіляко виходити з під тиску і робити забігання на бік суперника. Декілька невдалих атак зі сторони «Тополя» відчутно розхитали нерви кіпера суперників, і ось на 17-й хвилині Свинобой Едуард після розіграшу кутового легкою подачею пробив захист «Сухачівки» вивівши свою команду уперед. Минуло лише 3 хвилини, як той самий гравець відмітився дублем. Після подачі зі стандарту Едуард в один дотик переправив м’яча у ствір воріт. Минуло 5 хвилин, як гравці ФК «Тополь» знов засмутили уболівальників своїх суперників. Невдала гра воротаря та чудовий підкручений удар у дальній нижній кут воріт збільшили рахунок гостей. До самого кінця першого тайму жодна з команд не шкодувала своїх сил щоб змінити рахунок у свою користь. Також варто відмітити підтримку зі сторони вболівальників, які всіма силами намагалися підбадьорити гравців. Початок другого тайму своїм темпом не надто відрізнявся. Досить невпевнено себе почував захист «Сухачівки». Ось вже на 59-й хвилині скористувавшись помилкою захисника, гравці «Тополя» вивели Герасимова Ярослава віч-на-віч з кіпером суперників. Рахунок став 4-0. 4 хвилини по тому, Зеленський Давид чудовим ударом закинув м’яча за комірець воротареві господарів, збільшивши рахунок на користь власної команди. Фінальним акордом у цій феєрії забитих м’ячів став гол Легкого Романа на 80-й хвилині матчу. Після відмінної передачі з центру поля гравцеві лишалося лише укласти шкіряного в сітку воріт кіпера, що той і зробив. Тож з рахунком 0-6 і завершився цей матч. Гравці подякували один одному за проведений матч та пішли у роздягальні щоб відпочити та розібрати проведену гру.