Чемпіонат міста Дніпра 2021/2022 Вища-Перша ліга. Звіт 2 туру.

16.08.2021. 19:30. ст. «Молодіжний Парк», м. Дніпро.

«Металург» – ФК «Сухачівка» – 3:1 (0:0)

Голи: Шубін Іван, 53′, 85′, Архипенко Роман, 71′ – Бордун Владислав, 57′.

Попередження: Шубін Іван, 49′ – Бордун Владислав, 60′.

Початок другого туру стартував матчем між командами «Металург» та «Сухачівка». Для підопічних Євгена Ткаченка це була перша гра у новому сезоні. Для ФК «Сухачівка» цей матч вже став другим у поточному Чемпіонаті. У першому таймі команди досить грамотно оборонялися та активно боролися, але жодному гравцю не вдалося вивести команду вперед. Із нічійним рахуноком 0:0 гравці завершили першу половину матчу. А ось у другому таймі футболісти вийшли на поле більш зарядженими. Одразу зі старту Металургівці міцно притиснули суперника до воріт. Надалі в матчі панували емоції. Сухачівцям особливих моментів біля володінь суперника створити не вдалося. Таким чином ,Шубін Іван на 53-ій хвилині забив перший гол у цьому поєдинку. Далі напружені пів години, атака на атаці й гол Владислава Бордуна на 57-ій хвилині подарував уболівальникам яскраві ємоціі! Далі Активність щодо реалізації подій на полі відбувалася за “Металургом”. Архипенко Роман влучає в сітку воріт виводячи свою команду вище на один гол. В останні хвилини, не залишаючи шансу супернику, Шубін Іван робить дубль на 85-ій хвилині й завершує цей поєдинок впевненою перемогою “Металурга”.

16.08.2021. 21:00. ст. «Олімпійські резерви» м. Дніпро.

ФК «Легіонер» – «BRIAR» – 4:1 (2:0)

Голи: Фрімпонг Деррік, 7′, Браімі Моаммед, 28′, Анарфі Роберт, 66′, Діоманд Юссуф, 86′ – Богдан Олександр, 84′.

Попередження: Діа Амаду, 31′, Діоманд Юссуф, 77′, Ботчвай Сільвестер, 85′ – Сидорка Євген, 50′.

Перший матч цього сезону для обох команд розпочинається у другому турі. Вийшовши на поле команди одразу продемонстрували бойовий настрій. Вже на 7-ій хвилині матчу подача з центру поля й Фрімпонг Деррік легко забиває . ФК «Легіонер» яскраво відкриває рахунок. Після, гравці «BRIAR» почали впевнено атакувати, але безрезультативно. Підопічні Ньярко Брайта виглядали досить жорстко, пресингували у штрафному майданчику гостей. Футболісти «BRIAR» намагались усіма силами вийти з під тиску суперника. Активність господарів призвела ще до одного забитого м’яча на 28-ій хвилині. Забив Моаммедом Браімі. На 66-ій хвилині відзначається Анарфі Роберт. Стандарти з боку номінальних гостей також не реалізовуються, але моменти продовжуються. На 84-ій хвилині Богдан Олександр все ж таки дарує єдиний гол своїй команді. Останні хвилини матчу завершуються ще одним проривом номінальних господарів. 86-а хвилина – гол Діаманда Юсуфа. Із розгромним рахунком ФК «Легіонер» завершує цей поєдинок.

18.08.2021. 19:30. ст. «Олімпійські резерви», м. Дніпро.

НФК «Дніпро» – «Олімпік-Frait» – 6:0 (4:0)

Голи : Зуєв Амадей, 19′, 24′, Захода Станіслав, 28′, Лісняк Данило, 32′, 65′, Пономаренко Іван, 68′.

Попередження : Кувшинов Вадим, 56′ – Мацура Лев, 64′ , Бабич, 86′.

У другому турі Чемпіоната міста зустрілися НФК «Дніпро» та «Олімпік-Frait» на стадіоні «Олімпійські резерви». Раніше обидві команди взяли для себе по три очки, тому цікаво було подивитися, як гравці будуть себе поводити у данній зустрічі. Контроль м’яча був за номінальним господарем поля. Маючи тотальну перевагу в першому таймі, молоді гравці вийшли уперед з перших хвилин матчу, розриваючи на контратаках. Протягом першої половини вони грали на чужому боці поля. Номінальні гості також не прості суперники: у першому таймі намагалися перекривати зони, виходити вперед. Але характер показав своє: хороша зв’язка між футболістами НФК «Дніпро» і м’яч у сітці воріт. 1:0 на 19-й хвилині. Після цього Футболісти «Олімпік-Frait» ще більше почали включатися, вибігати, витрачали час на бездумні дальні удари та пасивне перекатування м’яча. Моменти існували, але нажаль підопічні Вадима Тобакара не реалізували їх. На 24-ій хвилині Зуєв Амадей виконав дубль. Вже за чотири хвилини потому Захода Станіслав з навісу свого партнера влучив головою точнісінько у кут воріт суперника – класний гол! Також відзначився голом на 32-ій хвилині Лісняк Данило, закріпивши перевагу у першому таймі за своєю командою з рахунком 4:0. У другій половині матчу гравці не зупинялися: емоції з обох боків були нестримними. У середині тайму Лісняк Данило створює дубль і робить рахунок розгромним 5:0! Незважаючи на таку масивну перевагу над своїм суперником, фінальну крапку у заліку забитих м’ячів цього матчу поставив Пономаренко Іван. На 68-ій хвилині за допомогою командних зусиль він реалізував гольовий момент. Набіги на ворота не припинялися аж до самого фінального свистка, але рахунок ні господарям, ні гостям змінити так і не вдалось. НФК «Дніпро» упевненою перемогою закріплює свою лідируючу позицію в турнірній таблиці, маючи у активі 6 очок за дві гри. Їх суперники «Олімпік-Frait» напроти мають лише 3 бали, але ще далеко не вечір для цієї команди!

18.08.2021. 20:45. ст. «Монтажник», м. Дніпро.

«Кристал» – «Хлібзавод №9» – 2:2 (2:1)

Голи: Попко Валентин, 19’, 44’ – Мудрак Павло, 25’, Хотюн Артем, 88’.

Попередження: Кривенчук Андрій, 38’, Куделя Антон, 55’, Джумига Артем, 68’ – Куринька Іван, 14’, Хотюн Артем, 58’.

Завершальним матчем другого туру стало протистояння команд «Кристалл» та «Хлібзавод №9». Жвавим і результативним був перший тайм. На 19-ій хвилині рахунок було відкрито. Гравець «Кристалу» Попко Валентин вивів свою команду вперед. Не пройшло багато часу, як гості засмутили воротаря «Кристалу», змушуючи його діставати м’яча з сітки власних воріт: зробив це Мудрак Павло на 25-ій хвилині. Наприкінці першого тайму на 44-ій хвилині господарі знову відірвались у рахунку: відзначається все той же Попко Валентин. Другий тайм на голи був сухим! Лише під кінець основного часу, на 88-ій хвилині атака «Хлібзаводу №9» завершилася взяттям воріт. Гол на себе записав Хотюн Артем, який зрівняв рахунок у цьому протистоянні. По завершенню матчу команда «Хлібзавод №9» упевнено закріпилася на другому місці в турнірній таблиці, відстаючи лише на 2 очка від лідеру «НФК Дніпро». «Кристалу» можна побажати успіхів, адже сезон тільки почався і все ще може змінитися для них. Наразі «Кристал» фігурує у центрі таблиці, маючи одну нічию та одну поразку.