Чемпіонат міста Дніпра 2021/2022 Вища-Перша ліга. Звіт 3-го туру.

52

25.08.2021.19:00. ст. «Молодіжний Парк», м. Дніпро.

«AM-ESTATE» – «Металург» – 2:1 (2:0)

Голи : Гулак Миколай, 25′, 31′ – Ткаченко Євген, 50′.

Початок третього туру відзнаменувався першою перемогою у цьому сезоні для підопічних Станіслава Подольського з «AM-ESTATE» та першою поразкою для підопічних Євгена Ткаченка з ФК «Металург». На 25-ій хвилині Гулак Миколай вивів свою команду вперед. Незадовго до перерви Гулак оформив «дубль». Тож на перерву суперники пішли за рахунку 2:0 на користь номінальних господарів. Проте в другому таймі «Металургівці» перевернули хід гри. Ключову роль у цьому матчі зіграв Ткаченко Євген, який на 51-ій хвилині зробив рахунок 2:1. Тож завершилася гра за мінімальному рахунку на користь «AM-ESTATE».

25.08.2021. 21:00. ст. «Олімпійські резерви», м. Дніпро.

ФК «Олімпік-Frait» – «Кристалл» – 7:1 (1:0)

Голи: Мендела Михайло, 16′, 48′, 60′, Полтавець Олександр, 50′, Табакар Вадим, 65′, 84′, Біляєв Олександр, 80′ – Павленко Игор, 58′.

Попередження: Торгольський Олег, 90′ – Багненко Олег, 39′, Пробийголова Павло, 83′, Дехтяренко Антон, 90′.

Продовжують показувати впевнену гру підопічні Вадима Тобакара! Цього разу відображається це і на табло. Із перших хвилин володіючи ініціативою, та до середини гри, «олімпіковці» відкрили рахунок вже на 16-ій хвилині. У другому таймі, збільшуючи перевагу, забив той самий гравець Мендела Михайло. Команда суперників разводячи м’яч у центрі поля добре атакувала «Олімпік-Frait», тим самим відзначившись єдиним голом у цьому поєдинку на 58-ій хвилині, який належав Павленку Игореві. Вже на 60-ій хвилині Мендела Михайло оформлює “Хет-трік” – Бінго! На 65-ій хвилині Табакар Вадим показує своїм гравцям як треба, й рухає активність команди ще вище. Після невеликої розвідки, свого м’яча забиває Біляєв Олександр. Закріплює цей поєдинок представник команди номінальних господарів – Табакар Вадим, роблячи дубль у цій грі кидаючи м’яч у сітку на останніх хвилинах. Із розгромним рахунком футболісти «Олімпік-Frait» виграють цей поєдинок.

26.08.2021.20:30. ст.«Молодіжний Парк», м. Дніпро.

«Хлібозавод № 9» – ФК «Тополь» – 1:4 (0:3)

Голи : Ігве Еммануель Чіджіоке, 79′ – Джумига Артем, 50′ – Шойнов Назар, 19′, Сергєєв Ігор, 25′, Свінобой Єдуард, 27′,

Попередження : Сергєєв Ігор, 39′.

Друга досить результативна перемога для команди ФК «Тополь» у цьому турнірі! Хочеться прокоментувати вихід гравців підопічних Бєссонова Ігора, які показують кожного матчу свою наполегливість в атаці. Але у цьому поєдинку гравцям не вистачило наснаги, “Топольчани” виявилися більш реалізованими в ході матчу. По ударах відзначився Шойнов Назар , який перший  відкрив рахунок на користь своєї команди. Далі у першій половині матчу забивали Сергєєв Ігор та Свінобой Єдуард, зробивши рахунок 3:0. На початку другого тайму першої п’ятихвилинки влучає у ворота Джумига Артем та робе збільшення забитих м’ячів до 4:0.Також розкрили себе номінальні господарі цього поєдинку, почавши пресинг зі свого боку відштовхуючі суперника подалі від себе, й, тим самим, зумів забити Ігве Еммануель Чіджіоке на 79-ій хвилині матчу. У підсумку ФК «Тополь» відсвяткував несподівано легку звитягу з рахунком 1:4 .

26.08.2021.20:30. ст. «Монтажник» м. Дніпро.

ФК «Сухачівка» – ФК «Легіонер» – 0:3 (0:1)

Голи : Ель-Халфі Зайд, 45′, 67′, Роберт Кінгслі, 70′.

У останньому матчі третього туру команда Ньярко Брайта без особливих проблем впоралася з підопічними Бордуна Владислава. У першому таймі гравці обох команд показували досить напружену і рівну гру. ФК «Сухачівка» грали весь тайм на контратаках, а суперники в свою чергу виявлялися більш технічними. На останніх хвилинах першого тайму, зриваючи пресинг господарів, забитий гол у роздягальню дарує  Ель-Халфі Зайд. У другій половині матчу, після стартового свистка обидві команди показували свою активніть на атаках, але реалізовувати вдавалося одній стороні, той самий гравець команди ФК «Легіонер» оформлює дубль, до нього також приєднується партнер по команді Роберт Кінгслі збільшуючи через декілька хвилин рахунок до 0:3. По завершенню цього поєдинку перемогу здобувають номінальні гості поля.