Чемпіонат міста Дніпра 2021/2022 Вища-Перша ліга. Звіт 4 туру

0
38

06.09.2021.20:00. ст. “Олімпійські резерви”, м. Дніпро.

НФК «Дніпро» – «BRIAR» – 6:0 (3:0)

Голи: Левчук Ярослав, 3′, Казновецький Олександр, 24′, 60′, Грановський Денис, 35′, Захода Стас, 68′, Рискаль Іван, 90′.

Старт четвертого туру відбувся на домашньому дніпровському стадіоні  “Олімпійські резерви”, між лідером цього турніру НФК «Дніпро» та командою «BRIAR». Номінальним гостям очікувати легкої гри точно не доводилося. З самих перших хвилин НФК “Дніпро” почали свій пресинг, і вже на 3-й хвилині Левчук Ярослав відкриває рахунок. В загальному плані перший тайм проходив на подібному фоні. Гравці “BRIAR”-а здебільшого захищалися та намагалися виходити з під пресингу. Результатом першої половини був рахунок 3:0. Казновецький Олександр на 24-й, та Грановський Денис на 35-й хвилинах відповідно. Друга сорокап’ятихвилинка лише закріпила домінацію господарів. До кінця основного часу команди підійшли з загальним рахунком 6:0. Дублем відзначився Казновецький Олександр на 60-й. Компанію йому склали Захода Стас на 68-й та Рискаль Іван під завісу матчу, на 90-й хвилині. Бажаємо обом командам успіху в наступних матчах!

06.09.2021.21:30. ст. “Олімпійські резерви”, м. Дніпро.

ФК «Легіонер» – «AM-ESTATE» – 2:3 (1:2)

Голи: Гве Фонтей Беклі, 7′, 68′ – Нижник Владислав ,11′, Подольський Станіслав, 25′, Микитюк Ярослав, 90+1′

Попередження: Н’яме Роберт Кінгслі, 37′, Фрімпонг Деррік Отчере, 43′, Браімі Моаммед-Ешеріф, 90′, Дегучі Шома,90+2′.

Початок четвертого туру продовжують команди ФК «Легіонер» та «AM-ESTATE» які у минулому турнірі впевнено заробили свої три очки. Напевно фаворитами матчу, за кількістью забитих та пропущених м’ячів, можна виділити саме “Легіонер”. Але всеж жодна не буде давати фори своєму візаві . Лунає свисток і розпочинається матч! Одразу господарі взяли під контроль ситуацію на полі та відкривають рахунок! Результатом невдалої передачі в центрі поля на 7-й хвилині стало результативне забігання Гве Фонтей Беклі. Але гості лишати ситуацію таким чином не збиралися і вже на 11-й хвилині рахунок зрівняв Нижник Владислав.  І знову невпевнена гра захисників “Легіонера” дала своє. Невдало вибитий м’яч та шпарини в захисті вивели Подольського Станіслава на 25-й хвилині на побаченя з кіпером! Станом на другий тайм гра трішки зменшила обороти. На 68-й хвилині дублем відзначається Гве Фонтей Беклі, роблячи рахунок нічийним, але Микитюк Ярослав у доданий арбітром час вириває перемогу! Відмінний матч відбувся на стадіоні “Олімпійські Резерви”!

08.09.2021.20:30. ст. “Молодіжний парк”, м.Дніпро.

“СтальДМЗ” – ФК “Сухачівка” – 2:3 (1:1)

Голи: Довженко Олександр, 33′, Гетун Владислав, 71′ – Яблуновський Денис, 19′, Макаров Євген, 51′, Левочкин Олександр, 57′.

Перша перемога у цьому турнірі для підопічних Владислава Бордуна. До цієї гри жодна з команд не мала ні єдиного бала у своєму активі, тож обидва колективи мусили показати найкращу гру. Події перших 45-ти хвилин проходили достатньо плавно, гравці намагалися знайти шпарини в обороні суперника, виходити в контратаки і першими гольовий момент реалізували саме представники “Сухачівки”, а точніше Яблуновський Денис на 19-й хвилині вивів свою команду вперед. Господарі вирішили не зволікати і відповіли люб’язністю на люб’язність. На 33-й хвилині Довженко Олександр робить рахунок нічийним! Другий тайм розпочався дещо яскравіше.  На 51-й хвилині Макаров Євген знову виводить “Сухачівку” вперед, а на 57-й Левочкин Олександр закріплює перевагу, роблячи рахунок 1:3! Лише 14 хвилин потому Гетун Владислав зпромігся скоротити відставання, але цього було замало. До кінця матчу голів глядачі більше не побачили, а гравці “Сухачівки” святкували свою мінімальну перемогу над суперниками з рахунком 2:3!

08.09.2021.20:30. ст. “Монтажник”, м.Дніпро.

“Кристалл” – ФК “Тополь” – 0:7 (0:3)

Голи: Свинобой Єдуард, 3′, 38′, Єммануель, 44′, 73′, 75′, 81′, Наім ,51′.

Попередження: Приходько Віктор, 62′ – Наім, 26′, Голуб Іван, 40′, Легкий Роман, 85′.

ФК “Тополь”, що на данний момент розділяє перше місце в турнірній таблиці по заліковим балам з НФК “Дніпро” на виїзді зустрічався з “Кристаллом”. Зрозуміло одразу хто був фаворитом, але інтриги додавав той факт, що “Кристаллу” потрібна була перемога незважаючи ні на що, і тому викладатися вони мусили на всі 100%! З початку першої половини гра у номінальних господарів не дуже склалася. Вже на 3-й хвилині Свинобой Єдуард відкриває рахунок, відправляючи м’яча у протилежний від кіпера вугол воріт. Швидкий гол – відчутна перевага та моральний буст для гравців! Подальша гра тільки яскравіше розкривала домінацію гостей. На 38-й хвилині все той же Свинобой Єдуард оформлює дубль, а у роздягальню заганяє м’яча Єммануель на 44-й хвилині. По перерві тиск не змінився. На 51-й хвилині Наім виходить із під пресинга захистників “Кристаллу” на зустріч з воротарем після відмінної верхової передачі з самого центра поля та робить рахунок 0:4 на користь “Тополя”. До завершення матчу лише поодиноко гравці “Кристаллу” намагалися перетинати ворожу половину поля, але голами відзначається лише Єммануель на 73, 75 та 81-х  хвилинах відповідно, роблячи рахунок непристойним. Так зустріч двух команд з різних частин турнірної таблиці завершилася з рахунком 0:7!