Чемпіонат міста Дніпра 2021/2022 Вища-Перша ліга. Звіт 5-го туру

0
155

13.09.2021.21:15. ст. “Олімпійські резерви”, м. Дніпро.

«Хлібозавод № 9» – ФК «Легіонер» 2:3 (0:2)

Голи: Матвєєв Анатолій, 56′, +76 – Ньярко Брайт, 27′, Акеле Зіон, 38′, Діа Амаду, 61′.

Попередження: Подунов Єгор, 26′, Верховецький Ігор, 55′, Джумига Артем, 70′ – Браімі Моамед, 59′, Ньярко Брайт, 73′, Амоако Бенджамін, 82′.

Вилучення: Амоако Бенджамін, 90+2.

На футбольних полях Дніпра розпочався 5-ий тур Чемпіонату міста. Перемога підопічних Солоденка Ігора над «Хлібозавод № 9» наблизила ФК «Легіонер» на відстань лише трьох очок від команд лідерів. Тож колектив наразі розташовується на четвертому місці в турнірній таблиці і виглядає впевнено, це свідчить нам про те, що цим справа далеко не закінчиться… Підопічним Бессонова Ігора у попередньому турі натомість вдалося відстояти у гостях три очки саме проти “Металурга”. Та в цьому матчі вже господарями, гравці трималися в захисті та намагалися створювати гольові моменти, які реалізували тільки у другій половині матчу, але цього було замало. Відстаючи на один забитий м’яч від свого теперешнього суперника, команді на цей раз не вдалося здобути перемоги, та на даний момент футболісти знаходяться на шостому місці поряд із командою “Олімпік-Frait”, які мають таку ж кількість очок. Чи вдасться «Хлібозаводу № 9» піднятися в гору у наступному матчі, а ФК «Легіонеру» в свою чергу, обіграти суперника-лідера?

15.09.2021. 19:45. ст. “Молодіжний Парк”, м. Дніпро.

ФК «Сухачівка» – НФК «Дніпро» 0:2 (0:1)

Голи: Левчук Ярослав, 20′, Апостол Даніїл, 60′.

Попередження: Яблуновський Денис, 18′, Бордун Владислав, 63′ – Кувшинов Вадим, 31′, Шпилевий Андрій, 66′, Алексеєв Олексій 74′, Зіятдінов Вадим, 76′.

Другий матч 5-го туру був досить спокійним та чітким, що проявлялося у поведінці гравців та володінням гри. НФК “Дніпро”  у Чемпіонаті міста не пропускає вже 5-й тур поспіль. Та знову поступилася своїм суперникам команда ФК “Сухачівка”, хоча у попередньому турі, підопічні Бордуна Владислава здобули першу перемогу, і єнергійним вболівальникам також хотілося побачити ще одні забиті м’ячі в найближчій зустрічі. Але нажаль, цього не сталося. Підопічні Калька Андрія досить стійкі суперники. Які завершили цей поєдинок із рахунком 0:2. Колектив сухачівців відправився набиратися сил на наступну гру, а молоді дніпряни заряджено рухаються на сходинці лідера.

16.09.2021.20:30. ст. “Монтажник”, м.Дніпро.

«BRIAR» – «Олімпік-Frait» 3:3 (2:2)

Голи: Молоков Юрій, 40′, Кодрін Антон, +44′, +86′ – Медела Михайло, 37′, Юрченко Ігор, 45′, Табакар Вадим, 54′.

Бойова нічия у п’ятому турі між командами які демонстрували один проти одного неабиякі вольові якості та зусилля. Та за рівнем колективи знаходяться зовсім не поруч один з одним. На дивлячись на темп гри, футболісти грали досить безпечно. Після попередніх матчів без голів, обидві команди прорвало на забиті м’ячі. Тепер у наступних зустрічах, гравці сподіватимуться на максимум очок. Номінальні господарі посідають дев’яте місце в турнірній таблиці, а номінальні гості п’яте. Тож з нетерпінням чекаємо на наступні покази цих команд, хто перший з них візьме на свій рахунок три очки? які так потрібні обом…

17.09.2021.21:00. ст. “Олімпійські резерви”, м. Дніпро.

ФК «Тополь» – «Металург» – 6:1 (2:0)

Голи: Шойнов Назар, 2′, 70′, Сільченко Дмитро, 16′, Сумцов Максим, 66′, Сергєєв Ігор, 75′, Свинобой Єдуард, +82 – Макаренко Максим, 83′.

Попередження: Ярошенко Іван, 63′, Шойнов Назар, 84′ – Макаренко Максим, 52′, Тужилкін Денис, 72′.

Вилучення: Зеленський Давид, 89′, Дуруахурунва Богдан, 89′.

Завершився матч 5-го туру в якому лідери цього Чемпіонату ФК «Тополь» приймали номінальних гостей «Металург», які знаходяться у середині турнірної таблиці. Зустріч завершилася з розгромним рахунком 6:1 на користь господарів. Початок розгрому поклав Шойнов Назар з перших хвилин матчу. Через декілька хвилин Сільченко Дмитро збільшив перевагу. Здавалося б, у суперника є шанси та час на те, щоб відзначитися в цьому матчі. Але другий тайм, Тополівці вступили одразу у вискокий пресинг, й збільшили рахунок до 6:0. Номінальні гості не здавалися. Вже на останніх хвилинах матчу одразу після розведення м’яча в центрі поля, Макаренко Максим в один дотик професійно виконує удар, де влучає у сітку воріт суперника . Ємоційне завершення цього поєдинку, фіксує 6:1.