Чемпіонат міста Дніпра 2021/2022 Вища-Перша ліга. Звіт 6-го туру

0
30

20.09.2021.19:45. ст. “Олімпійські резерви”, м. Дніпро.

НФК «Дніпро» – «AM-ESTATE» – 4:1 (1:1)

Голи: Майоренко Даниїл, 3′, Ілюхін Іван, 58′, Захода Станіслав, 64′, Левчук Ярослав, 82′ – Ніжник Владислав, 20′.

Попередження: Ілюхін Іван, 67′.

Цією зустріччю починається поєдинок 6-го туру, в якому НФК «Дніпро» приймали «AM-ESTATE». Матч пройшов на стадіоні “Олімпійські резерви”.

Те, що ця гра обіцяла бути нелегкою, апріорі, було відомо, адже «AM-ESTATE» дуже сильна і добре збалансована команда, що посідає наразі шосте місце у турнірній таблиці. Та команда НФК «Дніпро», зі своєю наполегливою і впевненою грою, яка просто так нікому нічого не віддасть. Футболісти прикладають максимум зусиль, аби вирвати свої переможні три очки. Обидві команди безперестанно проводили атаку за атакою. Гра була динамічною, напруженою, видовищною та цікавою. Рівне протистояння, щодо моментів. Але пальму першості у першому таймі слід призначити саме молодим футболістам “НФК”, високий пресинг з боку гравців у штрафній площі суперників, призвів до забитого голу вже на 3-ій хвилині матчу. Після пропущенного, активність досвідчених гостей посилилася ще більше. На 20-ій хвилині Ніжник Владислав зрівнює рахунок у цьому протистоянні. Перший тайм завершується бойовими 1:1. При такій гострій грі, забиті м’ячі таки відобразились у воротах суперника, де авторами виступили: Ілюхін Іван, 58-а хвилина,  Захода Станіслав, 64-а хвилина, та закріпив рахунок Левчук Ярослав, 82-а хвилина.

22.09.2021.19:00. ст. “Монтажник”, м. Дніпро.

«СтальДМЗ» – «Хлібозавод № 9» – 1:7 (1:3)

Голи: Рябоконь Валентин, +33′ – Матвеєв Анатолій, 10′, 50′, Кулініч Микола, 30′, 35′, 56′, 62′, Шестаков Олексій, +78′.

Попередження: Семенюк Ростислав, 25′, Матвеєв Анатолій, 67′.

У цьому чемпіонаті справи «СтальДМЗ» ідуть не надто вдало – чотири поразки, та жодної перемоги. Та «Хлібозавод № 9», які розташовуються на четвертому місці у турнірній сходинці. На цей раз підопічні Бессонова Ігора розгромили суперника із рахунком 7:1. Господарі ж мали кілька моментів, які могли завершитися взяттям воріт. Але це вдалося зробити одного разу, на 33-ій хвилині, тільки з 11-ти метрового удару, який точно оформив Рябоконь Валентин. Перший тайм закінчився із рахунком 1:3 на користь гостей . М’ячі у ворота «СтальДМЗ» забили: Матвеєв Анатолій, Кулініч Микола. У другому таймі підопічним Бекирова Максима не вдалося “розмочити” рахунок. Та «Хлібозавод № 9» остаточно поставив крапку у цьому поєдинку. Де забитими м’ячами відзначились: Матвеєв Анатолій, який оформив дубль, Кулініч Микола, якого можна визначити лідером цього матчу, та Шестаков Олексій, який точнісенько виконав пенальті.

22.09.2021. 20:30.  ст. “Монтажник”, м. Дніпро.

«Кристалл» – «Металург» – 3:1 (1:0)

Голи: Кобзарєв Олександр, 35′, Кривенчук Андрій, 64′, Левченко Денис, 68′ – Ткаченко Євген, 72′.

Попередження: Левченко Денис, 44′, Довженко Павло,78′ – Шевченко Павло, 55′.

Команди, які розташовуються поряд одна з одною у турнірній таблиці, але ставляться один до одного досить жорстко в ігровому плані. Не одна із сторін, не хоче ділити очки між собою, й це гравці показали нам у даному протистоянні. Перевага в цьому матчі як на початку, так і по його завершенню, була на боці “Кристалу”, де у першому таймі відкрив рахунок Кобзарєв Олександр. У другому таймі господарі також притиснули гостей, і здавалося б закрили рахунок ще двома забитими голами, де відзначилися Кривенчук Андрій, та Левченко Денис. Але не здаваючись та показуючи свій характер, футболісти «Металург» таки вдалося забили свій м’яч, влучає у сітку воріт суперника Ткаченко Євген на 72-ій хвилині. Нажал, цього було замало. Гравці “Металурга” поступаються у цій боротьбі з рахунком 3:1.

22.09.2021. 21:00. ст. «Олімпійські резерви», м. Дніпро.

ФК «Легіонер» – ФК «Тополь» – 4:1 (3:0)

Голи: Тіам Юссу, 23′, 44′, Гве Фонтем Беклі, 36′, 78′ – Ярошенко Іван, +57′.

Попередження: Асабесі Френсіс Аньорбоні, 39′ – Шмиговський Олександр, 39′, Бучтіб Нуаім, 67′.

Вилучення: Асабесі Френсіс Аньорбоні, 19′ – Шойнов Назар, 19′.

Зустріч двох лідерів, які на даний момент ділять між собою очки. Поразка ФК «Тополь» стала справжньою несподіванкою. Команда, яка виступає в цьому Чемпіонаті сконцентровано, та впевнено на перемогах. Але на цей раз поступається  ФК «Легіонеру» – також, доволі сильний суперник, який завжди веде бойовий ігровий характер. У першій половині матчу, Тіам Юссу вивів свою команду вперед оформивши дубль. Та третього шкіряного відправляє у сітку воріт суперника Гве Фонтем Беклі, зробивши рахунок 3:0. На початку другого тайму, заробивши 11-ти метровий удар, гостям поля вдалося відзначитися єдиним збитим голом. Далі гра проходила під володінням господарів, і Гве Фонтем Беклі, приєднавшись до свого партнера по команді, також оформив дубль в цьому матчі, де зафіксував рахунок 4:1.

23.09.2021. 21:00. ст. «Олімпійські резерви», м. Дніпро.

ФК «Олімпік-Frait» – ФК «Сухачівка» – 5:4 (4:2)

Голи: Мендела Михайло, 11′, Торопов Павло, 13′, Хребто Роман, 24′, 35′, Жабер Яхья, 47′ – Баранцов Олександр, 3′, Сохач Костянтин, 45′, Левочкин Олександр, 72′, 85′.

Заключний матч 6-го туру був досить насиченим на яскраві моменти обох команд, та реалізацією також. Команди, які зіграли між собою достойний поєдинок. ФК «Олімпік-Frait» наразі займає п’яте місце у черговому турі Чемпіонату. ФК «Сухачівка» розташовується досить далеко. І тим цікавіше протистояння із не сусідом по турнірній таблиці, команди які таки всерйоз націлилися поборотися за підвищення у класі. На початку першого тайму в рахунку повели номінальні гості поля, які відзначилися двома забитими голами – Баранцов Олександр, 3-я хвилина та Сохач Костянтин, 45-а хвилина. Але цього було замало, як в той час номінальні господарі включилися і обіграли суперника, реалзувавши гольові моменти – Мендела Михайло, на 11-й хвилині, Торопов Павло, 13-а хвилина, і Хребто Роман, який оформив дубль, 24-а та 35-а хвилини. Друга половина матчу проходила досить в однаковому активі обох сторін, але рахунок дає своє: Жабер Яхья забиває на 47-ій хвилині, й ставить крапку на рахунок своєї команди. Та моменти на цьому не зупинялися. Далі, Левочкин Олександр, вистрілює дубль в середині, та на останніх хвилинах матчу. Рахунок фіксується у цій боротьби на користь підопічних Табакара Вадима.