Чемпіонат міста Дніпра 2021/2022 Вища-Перша ліга. Звіт 7-го туру

0
20

04.10.2021. 19:45. ст. “Олімпійські резерви”, м. Дніпро.

«Хлібозавод № 9» – НФК «Дніпро» – 1:9 (1:5)

Голи: Казновецький Олександр, 16′, 19′, 54′, Воротніков Артур, 23′, 28′, 33′, 47′, Шпильовий Андрій, 67′, 72′ – Стафійчук Дмитро, 17′.

Попередження: Кувшинов Вадим, 70′.

Молоді футболісти НФК “Дніпро” декласували команду «Хлібозавод № 9». Результативність команди в цьому турнірі йде на вищому рівні, де гравці нам показують класний, атакуючий футбол. В активі “Хлібзавода” на даний момент 10 очок, тож їм також потрібно рухатися стрімко, аби наздогнати суперників лідерів. Хід гри в цьому матчі контролювала команда, яка створила фейерверк із забитих м’ячів. Запуск відбувся на 16-ій хвилині матчу, і відтоді моменти засіяли яскраво щодо реалізації. Спочатку, Казновецький Олександр оформив чудовий хет-трік, а його партнер по команді Воротніков Артур оформив покер, та Шпильовий Андрій відзначився дублем. У команді суперників також не без забитих шкіряних, Стафійчук Дмитро стає лідером в цьому матчі для своєї команди, де відзначається єдиним забитим голом.

05.10.2021. 20:30. ст. “Молодіжний Парк”, м. Дніпро.

«Металург» – ФК «Легіонер» – 0:4 (0:2)

Голи: Тіам Байе, +30′, Акеле Зіон Мондей, 45′, Діа Амаду, 70′, 86′.

Попередження: Шубін Іван, 30′ – Оуедраого Муміні, 51′, Тера Лангун, 84′.

Команда «Металург» значно відстає від своїх суперників, на цей раз ситуація склалася не з легких для підопічних Ткаченко Євгена. Колектив за турнір який триває, вже отримав великих втрат по очках. Але звісно ж, ще є шанси виправитися як не в цьому матчі, так в наступному. Підопічні Ньярко Брайта йдуть вгору досить впевнено, й діють на футбольному полі сконцентровано, на перевагу.Першим забитим голом відзначився Тіам Байе, після заробленного командою одинадцятиметрового удару на 30-ій хвилині матчу. Також закинув м’яч у роздягальню Акеле Зіон Мондей, і з таким початком команди завершили перший тайм. У другій половині матчу, Діа Амаду робить дубль, й закріплює переможний рахунок  0:4 .

06.10.2021. 21:00. ст. “Олімпійські резерви”, м. Дніпро.

ФК «Тополь» – «СтальДМЗ» – 3:3 (2:2)

Голи: Кот Борис, 5′, Валеев Олег, 7′, Акачукву Чідозьє Еммануель, +84′ – Захарій Дмитро, 13′, Боговенко Ігор, 43′, Русецький В’ячеслав, 82′.

Попередження: Шойнов Назар, 42′, Хлопков Владислав, 48′ – Гетун Станіслав, 44′, Марченко Іван, 84′.

Вилучення: Марченко Іван, 90′.

Матч в якому зустрілися команди ФК «Тополь» та «СтальДМЗ», які добре протистояли один одному, показали нам досить видовищний футбол. Як в першому таймі, так і в другому, футболісти виступили рівно. Але після перерви перевага “Тополя” поступово зростала. Проте основний час так і не приніс переваги жодному з суперників. Першим відкрив рахунок в цьому матчі  Кот Борис, вже на 5-ій хвилині, за дві хвилини до нього приєднався партнер по команді Валеев Олег. Та далі , нелегкою працею через деякий час зрівняли рахунок суперники. Та вже наприкінці поєдинку Русецький В’ячеслав робить перевагу, але номінальні господарі заробляють пенальті, яке дуже помогло номінальним гостям, Акачукву Чідозьє Еммануель влучає в сітку воріт, і фіксує знову нічийний рахунок. Із бойови результатом 3:3 команди розпрощалися. До зустрічі на футбольних полях!

07.10.2021. 20:30. ст. “Монтажник”, м. Дніпро.

«BRIAR» – «Кристалл» – 0:2 (0:1)

Голи: Малеев Антон, +43′, Попко Валентин, 90′.

Попередження: Полонський Артем, 34′ – Малеев Антон, 72′, Домненко Павло, 85′.

Завершальний матч 7-го туру провели команди «BRIAR» та «Кристалл», де підопічні Куделі Антона здобули перемогу. Номінальні гості в свою чергу, займають предостаннє місце в цьому турнірі, потрібно рухатися максимально швидко,та це було помітно в даному матчі. Але нажаль, результативність бажає залишити кращого. Забитими м’ячами відзначилися Малеев Антон та Попко Валентин, які заробляють переможні три очки собі в скарбничку. Цікаво подивится як надалі будуть розвиватися та діяти обидва колективи, тож чекаємо наступних поєдинків, і бажаємо командам великих перемог!