Чемпіонат міста Дніпра 2021/2022 Вища-Перша ліга. Звіт 8-го туру

44

11.10.2021. 19.45.  ст. “Олімпійські резерви”, м. Дніпро.

НФК «Дніпро» – ФК «Тополь» – 2:0 (1:0)

Голи: Грановський Денис, 30′, Захода Станіслав, 90′.

Попередження: Ушаков Сергій, 19′, Воротніков Артур, 45′, Проскура Ярослав, 83′ – Сергеев Ігор, 13′, Поротіков Андрій, 35′, Зінченко Дмитро, 47′, Слюсар Дмитро, 53′, Хлопков Владислав, 65′, Муховіков Антон, 69′.

Вилучення: Алексеев Олексій, 89′ – Ярошенко Іван, 88′.

Бойовий початок 8-го туру нам продемонстрували заряджені і характерні колективи. НФК «Дніпро» здолали у впертій і цілком рівній боротьбі ФК «Тополь» з рахунком 2:0. Де поступово футболісти нарощували перевагу з перших хвилин матчу. Моментів було вдосталь, але відзначитися вдалося на 30-ій хвилині, де Грановський Владислав відкрив рахунок у матчі. ФК «Тополь» провів дуже не поганий матч проти потужного “НФК”. Пропустивши, номінальні гості мали нагоди, щоб рахунок скоротити, зрівняти, вийти вперед. Але заважала схоплена оборона господарів та власна реалізація. За це й поплатилися, програвши в підсумку, але з мінімальним рахунком від молодих гравців.

12.10.2021. 20:30. ст. “Молодіжний Парк”, м. Дніпро.

«СтальДМЗ» – «Металург» – 12:1 (5:0)

Голи: Крамарчук Богдан, 11′, 19′, 60′, 81′, 85′, Рябоконь Валентин, 25′, 39′, Боговенко Ігор, 33′, 50′, Красільніков Артем, 55′, 64′, Величко Руслан, 77′ – Дворецький Дмитро, 75′.

Другий матч 8-го туру відбувся між командами «СтальДМЗ» та «Металург» досить непередбачувано. Вдосталь забитих м’ячів радували око вболівальників, де підопічні Бекирова Бориса по голах побили усі рекорди цього турніру. Вже після першого тайму, колектив повів з рахуном 5:0! Команда номінальних гостей змагалися до  останнього, билися з усих сил, але нажаль, отримали чергову поразку. Та одноосібним лідером цього матчу хочеться відзначити Дворецького Дмитра, який зумів подарувати єдиний гол для своєї команди в цьому матчі. Із масштабним рахунком завершується ця гра – 12:1 на користь «СтальДМЗ». Вітаємо футболістів із достатньо результативною перемогою!

13.10.2021. 20:30.  ст. “Монтажник”, м. Дніпро.

«Кристалл» – ФК «Легіонер» – 2:2 (1:0)

Голи: Павленко Ігор, +45′, +83′ – Гве Фонтем Беклі, 72′, Акеле Зіон Мондей, 87′.

Попередження: Акеле Зіон Мондей, 81′, Мати Секе, 83′, Гве Фонтем Беклі, 88′.

Досить цікавим видалось протистояння даних команд. Як це не дивно, але такого великого двіжу на полі ми точно не очікували. Лідери турніру проти «Кристаллу» який знаходиться у середині турнірної таблиці. Але номінальні гсподарі виглядали, вище тієї позиції, що займають. Показували сконцентровану, організовану гру, навіть першими повели у рахунку. На останніх хвилинах першого тайму Павленко Ігор виконує зароблене пенальті – 1:0. Далі, гра відбувалася напружено, де були присутні моменті в обох сторін. На 72-ій хвилині Гве Фонтем Беклі зрівнює рахунок в цьому протимтоянні.Та це ще не все, інтенсивність з боку гравців підсилилася ще більше, й ще один одинадцятиметровий, який реалізовує той самий  Павленко Ігор, роблячи дубль. І тут не вдалося протистояти до кінця матчу,  Акеле Зіон Мондей на 87-ій хвилині фіксує нечійний рахунок у тяжкій боротьбі.

14.10.2021. 20:30. ст. “Монтажник”, м. Дніпро.

«BRIAR» – ФК «Сухачівка» – 1:3 (0:2)

Голи: Пронін Ілля, 58′ – Левочкін Олександр, 8′, Шаріханов Радіон, 17′, Тарасенко Олександр, 81′.

Попередження: Полонський Артем, 29′, Юсін Сергій, 50′ – Зіненко Даніїл, 87′, Мамедов Руслан, 89′.

В цій зустрічі ФК «Сухачівка» впевнено долає команду «BRIAR». Рівної боротьби не вийшло. Підопічні Бордуна Владислава помітно переважали опонента, забивши два м’ячі  ще до середини першого тайму. Де відзначилися Левочкін Олександр та Шаріханов Радіон. В другій половині матчу, номінальні господарі скориставшись нагодою, відзначилися також, Пронін Ілля влучає у сітку воріт суперника. Але цього було замало, надалі без реалізаціі яка так потрібна команді. А ось “сухачівці” прибавили ще на свій рахунок вже наприкінці матчу, гарний гол забиває Тарасенко Олександр, та ставить крапку в цьому матчі.

14.10.2021. 21:00. ст. “Олімпійські резерви”, м. Дніпро.

«Олімпік-Frait» – «Хлібозавод № 9» – 2:0 (1:0)

Голи: Мекдела Михайло, 38′, 74′.

Попередження: Мекдела Михайло, 85′ – Мундрак Павло, 73′.

У заключному матчі 8-го туру «Олімпік-Frait» обігрує «Хлібозавод № 9», заробляючи переможні три очки на свій рахунок. Мекдела Михайло оформив дубль в цьому матчі, забиваючи в першому та другому таймах. Не без моментів й у «Хлібозавод № 9», яким так і не вдалося реалізувати свої шанси. Колектив, який розташовується на даному єтапі в середині турнірної таблиці. Але щось підсказує, що це не надовго. Досить гідний суперник ще покаже свої здібності. Вітаємо підопічних Табакара Вадима з перемогою. Та вже чекаємо наступні протистояння, які впевнені, будуть ще цікавішими. До зустрічі у дев’ятому турі!