Чемпіонат міста Дніпра 2023. Друга ліга. 4 тур. Звіт.

0
29

6 дитячо-юнацьких колективів продовжують свій шлях у боротьбі за трофей Другої Ліги Дніпра. Минулого тижня відбувся 4-й тур. Що було цікавого, дізнаєтесь у нашому огляді!

01.05.2023 19:00 ст. «Молодіжний Парк»

«МДЮСШ U-17» (м. Дніпро) – «Інтер U-16» (м. Дніпро)

Команди знаходиться у різних ситуаціях. «Інтеровці» у гарному настрої: вони перед поєдинком були на третьому місці з 4 очками і є одним з претендентів на медалі. Зовсім у іншому становище «МДЮСШ». Підопічні Олега Волівача досі у трьох стартових турах не відучили смак перемог, зігравши тільки один раз у нічию.

Команди з самого початку боролися на рівних, але кожен по черзі намагався перехопити ініціативу на свій бік. Градус емоцій зростав з кожною хвилиною, але якщо «Інтеровці» використовували свої моменти, то господарі мали проблеми з реалізацією. Вже на 10-й хвилині забили гості, відкривши рахунок у матчі. Мінімальний рахунок протримався до самої перерви

У другій половині гра загострилась. Господарі поля розуміли, що потрібно рятувати ситуацію, однак, їм так і не вдалося довести своїм задуми до результативного завершення. Натомість пропустили ще, на 59-й хвилині «Інтеровці» забивають вдруге. У підсумку, 0:2 – перемога «Інтеру».

05.05.2023 16:00 УТБ «ФК «Дніпро»

«ДЮСШ-7-Океан U-17» (м. Дніпро) – СКМД U-17 (м. Дніпро)

Наступний матч туру відбувся у п‘ятницю. В ньому зіграли «ДЮСШ-7-Океан U-17» і «СКМД U-17». «Океанці» показали далеко не найкращу гру у стартових турах і ще не набрали очок. «СКМД» для всіх є загадкою. Але по стартовим турам відомо точно, що амбітний колектив здатен вести боротьбу за медалі.

З самих перших секунд гості захопили ініціативу, повністю контролюючи м’яч. Різниця у класі вдавалася взнаки. «СКМД» створювали величезну кількість контр-наступів і з кожною хвилиною збільшувати темп. «СКМД» не простили супернику багаточисельних помилок і не залишили ніяких шансів, тому господарі були вимушені багато разів витягувати м’яч зі сітки власних воріт, не забивши у відповідь навіть гол «престижу». 0:12 – розгромна перемога «СКМД U-17».

Залиште відповідь