Чемпіонат міста Дніпра 2023. Друга ліга. 5 тур. Анонс.

0
20

Минув кубковий тиждень, а це означає, що на стадіони міста Дніпра повертаються матчі Чемпіонату міста. Що цікавого нас очікує у 5 турі Другої ліги – дізнаєтесь у нашому анонсі!

15.05.2023 19:00 ст. «Молодіжний Парк»

«МДЮСШ U-17» (м. Дніпро) – «ДЮСШ-7-Океан» (м. Дніпро)

Розпочне програму 5 туру Другої ліги Чемпіонату міста Дніпра поєдинок на «Молодіжному Парку» між 17-річними юнаками з МДЮСШ під керівництвом Олега Волівача та хлопцями з «ДЮСШ-7-Океан» під керівництвом Валерія Рикашова.

Перед звітним поєдинком обидва колективи знаходяться на дні Турнірної таблиці та за перші 4 тура спромоглися набрати лише 1 заліковий бал на двох. Це юнаки з МДЮСШ зіграли у нульову нічию з юнаками своєї школи, які на рік молодше!

Сьогоднішній поєдинок є прекрасною нагодою обом колективам почати рух з низу вгору по турнірних сходах, а програвший, скоріш за все, до кінця Чемпіонату буде лише набиратись досвіду та дивитись в світле майбутнє.

17.05.2023 17:15 ст. «Монтажник»

ФК «Інтер U-16» (м. Дніпро) – «Академія Ротаня і Зозулі U-17 / ДЮСШ-2» (м. Дніпро)

У середу на поле стадіону «Монтажник» вийдут 16-річні хлопці з ФК «Інтер» під керівництвом Романа Пасічниченка та збірна команд «Академії Ротаня і Зозулі» та «ДЮСШ-2» під керівництвом Глонті Гели.

До цього поєдинку команди підходять у різному настрої! Минулого тижня «Інтеровці» у кубоковому матчі розтрощили «ДЮСШ-7-Океан» та здобули путівку у 1/8 фіналу! Підопічні ж Гели Глонті, добре виглядаючи у першому таймі, провалили другий, та зазнали розгромної поразки 6:0 від «HUNTERS».

Що стосується Чемпіонату, то тут обидва колективи з 7 очками розташувались на 2 та 3 сходинці, маючи при цьому по грі у запасі. Тому, перемога в середу виведе одну з команд на чисте перше місце! Хто буде тимчасовим лідером у Другій лізі – дізнаємось у середу на стадіоні «Монтажник».

21.05.2023 11:30 ст. «Монтажник»

«СКМД U-17» (м. Дніпро) – «МДЮСШ U-16» (м. Дніпро)

У заключному поєдинку п‘ятого туру Другої ліги у неділю на стадіоні «Монтажник» зійдуться 17-річні хлопці зі «Спортивного клубу міста Дніпра» під керівництвом Віталія Тарасенка та 16-річні юнаки з «Міської дитячо-юнацької спортивної школи» під керівництвом Ігоря Кудзієва.

Номінальні гості поєдинку провели у цьогорічному розіграші поки що два поєдинка та мають у своєму активі 4 залікових бали.
Хлопці з «СКМД» минулого тижня відмовились від ігри у Кубку міста Дніпра проти «Сухачівки» та, очолюючи Турнірну таблицю в Чемпіонаті, готувались до поєдинку з «МДЮСШ». Дві перемоги та 2 нічиї на сьогоднішній день мають підопічні Віталія Тарасенка.

Хто зазнає першої поразки чи команди розійдуться миром – дізнаємось у найближчю неділю!

Залиште відповідь