Чемпіонат міста Дніпра 2023. Вища-Перша ліга. 4 тур. Анонс.

0
31

16 команд продовжують боротьбу за титул найкращої команди Чемпіоната міста Дніпра. Що цікавого нас очікує у турі? Дізнаєтесь у нашому анонсі!

02.05.2023 19:00 ст. «Молодіжний Парк»

FC «HUNTERS» (м. Дніпро) – FC «Wolves» (м. Дніпро)

Відкриватиме програму туру поєдинок FC «HUNTERS» – FC «Wolves». «HUNTERS» – претендент на попадання у вісімку. Команда демонструє непогану гру і зараз йде на восьмому місці з 4 очками у активі. «Вовки» на даний момент лідери Чемпіонату. Вони мають потужну атакуючу лінію, яка забила вже 17 м’ячів! Варто відзначити і міцну оборону – лише один пропущений м’яч за 3 гри.

Гості є фаворитом протистояння, однак, цей поєдинок не буде легким для них, «HUNTERS» буде всіма силами боротися, щоб вибороти очки.

02.05.2023 20:45 ст. «Молодіжний Парк»

ФК «Тріумф» (м. Дніпро) – ФК «Тополь 2022» (м. Дніпро)

Наступними зіграють «Тріумф» – «Тополь 2022». «Тріумф» є один з претендентів на чемпіонство. Зараз команда йде на третьому місці і поступається першому та другому лише за різницею м’ячів. «Тополь» розпочав цей сезон не дуже вдало, у 3 матчах здобувши тільки одну перемогу, і щоб виправити ситуацію, їм потрібно виправляти помилки і здобувати максимум очок.

Нас очікує яскрава і гостра боротьба. Чи продовжить «Тріумф» переможну ходу? Побачимо сьогодні о 20:45!

03.05.2023 19:00 ст. «Молодіжний Парк»

«ДЮСШ-7» (м. Дніпро) – FC «CUBOMETR» (м. Дніпро)

У середу на поле стадіону «Молодіжний Парк» вийдуть «ДЮСШ-7» і «CUBOMETR». «ДЮСШ-7» досі без очок, команда демонструє не дуже виразну гру. «Кубометровці» здобули тільки одну перемогу і зараз посідають 11 місце турнірної таблиці. Для обох колективів цей поєдинок є хорошим шансом покращити своє становище. У випадку поразки наздогнати першу вісімку буде вже дуже непросто.

Хто виявиться сильнішим? Дізнаємося у середу о 19:00.

03.05.2023 19:00 ст. «Монтажник»

ФК «Айленд» (м. Дніпро) – «FRAIT» (м. Дніпро)

Паралельно з вищезазначеним матчем поміряються силами «Айленд» і «FRAIT». Команди дуже добре один одного знають, вже не раз зустрічалися у різних змаганнях під егідою нашої федерації. Зараз обидві команди є реальними претендентами на боротьбу за попадання у вісімку, а можливо комусь вдасться спробувати зачепитися і за медалі.

Обидва колективи мають рівні шанси на успіх. Нас очікує рівна, але напружена боротьба, а хто переможе, побачимо на поле стадіону «Монтажник»!

03.05.2023 20:30 ст. «Монтажник»

ФК «Олімпік» (м. Дніпро) – ФК «Сухачівка» (м. Дніпро)

Наступний матч туру відбудеться між «Олімпіком» і «Сухачівкою». Центральний поєдинок туру. «Олімпійці» зараз на п’ятій сходинці з 2 перемогами і 1 поразкою. Вони забивають немало, але і пропускають теж багато. Футболісти господарів здібні нав’язати боротьбу супернику будь-якого рівня. «Сухачівка» у прекрасній формі, команда йде другою і є одним з головних фаворитів у боротьбі за трофей.

Більше шансів на перемогу у протистоянні у колективу з «Сухачівки». Але «Олімпік» буде всіма силами пробувати зачепитися за очки. Як завершиться поєдинок, дізнаємося о 20:30 у середу!

04.05.2023 20:45 ст. «Молодіжний Парк»

ФК «Лід-44» (м. Дніпро) – «ДЮСШ-7-Океан» (м. Дніпро)

У четвер зустрінуться «Лід-44» – «ДЮСШ-7-Океан». Обидві команди перебувають в різному турнірному становище. «Лід-44» демонструє гарну гру і знаходиться на четвертій сходинці, тільки на три очки відстаючи від трійки лідерів. «Океанська» ДЮСШ-7 йде з перемінним успіхом. Команда один раз виграла, один – програла, один – зіграла у нічию. Що цікаво, у випадку перемоги «ДЮСШ» підніметься вище «Лід-44» у «турнірці».

Хто переможе у цьому інтригуючому протистоянні? Побачимо у четвер!

05.05.2023 19:00 ст. «Монтажник»

«СКМД» (м. Дніпро) – FC «SAZAN» (м. Дніпро)

Один із завершальних матчів туру відбудеться між «СКМД» і «Sazan». Команди перебувають у нижній частині турнірної таблиці, на 12 і 13 місце відповідно. Кожен буде намагатися виправити своє складне становище, особливо «Сазанці», які за 3 тури здобули лише один заліковий пункт.

Хто виявиться сильніше і піднімиться у таблиці? Дізнаємося у п’ятницю о 19:00!

05.05.2023 19:00 ст. «Молодіжний Парк»

ФК «Спарта» (м. Дніпро) – ФК «Лоцман» (м. Дніпро)

Паралельно зіграють «Спарта» – «Лоцман». Обидва колективи зараз аутсайдери та ще ніхто з них не набрав залікових балів у цьому сезоні. Однак, треба зауважити, що у «Лоцмана» є гра в запасі. І якщо у «Лоцмана» ще непогана ситуація з забитими і пропущеними, то у «Спартанців» в обороні повний хаос, команда за 3 стартових тури примудрилися пропустити аж 23 м’ячі, причому ще жодного разу не забивши!

Фаворитом протистояння є «Лоцман». Однак, ми сподіваємося, що «Спартанці» зробили правильні висновки і зможуть нав’язати гідну боротьбу.

Залиште відповідь