Чемпіонат міста Дніпра 2023. Вища-Перша ліга. 4 тур. Звіт.

0
22

16 команд ведуть боротьбу за титул найкращої команди Чемпіоната міста Дніпра. Що цікавого і інтригуючого відбулося у турі? Дізнаєтесь у нашому звіті!

02.05.2023 19:00 ст. «Молодіжний Парк»

FC «HUNTERS» (м. Дніпро) – FC «Wolves» (м. Дніпро)

Відкривав програму туру поєдинок FC «HUNTERS» – FC «Wolves». У першій половині зустрічі команди грали у рівний футбол. Вони по черзі спробували зачепитися за м’яч і створювали моменти. Першими забили господарі на 15-й хвилині, однак радість тривала недовго і через 4 хвилини «Вовки» зрівняли рахунок. До перерви рахунок протримався рівним.

До останньої третини зустрічі поєдинок відбувався у тому ж темпі, а після «Вовки» перехопили ініціативу, створили кілька потужних атак, які завершилися взяттям воріт. Гравці «HUNTERS» були вже дуже втомлені і мало чим змогли відповісти, забивши лише один м’яч у відповідь. У підсумку, 2:4 – перемога «Wolves».

02.05.2023 20:45 ст. «Молодіжний Парк»

ФК «Тріумф» (м. Дніпро) – ФК «Тополь 2022» (м. Дніпро)

Наступними зіграли «Тріумф» – «Тополь 2022». «Тріумф» йшов перед початком без втрати очок. «Тополь 2022» розпочав цей сезон не дуже вдало, у 3 матчах здобувши тільки одну перемогу.

З самого початку команди демонстрували яскраву і гостру боротьбу, яка йшла за кожен метр поля. Кожен намагався зачепитися і спробувати перехопити ініціативу. Перше взяття воріт відбулося на 26-й хвилині, «Тополь 2022» опинився попереду. Господарі намагалися відповісти, але всі їх спроби так і не дійшли до результативних моментів. У другій половині «Тріумф» допускав більше помилок, суперник більше контролював м’яч і вони пропустили ще двічі. У підсумку, 0:3 – «Тополь 2022» підіймається у верхню частину таблиці, а «Тріумф» зазнає першої поразки у сезоні.

03.05.2023 19:00 ст. «Молодіжний Парк»

«ДЮСШ-7» (м. Дніпро) – FC «CUBOMETR» (м. Дніпро)

У середу на поле стадіону «Молодіжний Парк» вийшли «ДЮСШ-7» і «CUBOMETR». Початок протистояння розпочався з рівної боротьби. Команди обмінялися забити м’ячами у ворота одна одної, а вже після першої половини тайму «Кубометровці» перехопили ініціативу на свій бік, більше пресингували і створювали моменти. Їм вдалося відзначитися ще тричі до перерви, в той час, як суперник спромігся лише заробити пенальті і реалізувати його.

У другому таймі господарям було вже дуже важко боротися, а «Кубометровці» продовжили збільшувати темп. Вони забили ще тричі, в той час як «ДЮСШ» відзначалася тільки раз. Фінальний свисток засвідчив перемогу гостей, 3:7.

03.05.2023 19:00 ст. «Монтажник»

ФК «Айленд» (м. Дніпро) – «FRAIT» (м. Дніпро)

Паралельно з вищезазначеним матчем помірялися силами «Айленд» і «FRAIT». Обидві команди мали рівні шанси на успіх, однак сам поєдинок пішов зовсім не за планом «помаранчевих». У першій третині зустрічі глядачі голів не побачили, але вже потім у «Фрайтовців» відбувався хаос в обороні, команда припустила величезну кількість помилок. Цим не міг не скористатися «Айленд», який і контролював хід гри. До перерви господарі забили двічі, а у другому таймі «Айлендці» взагалі проводили весь час на полі суперника і подарували своїм вболівальникам справжню феєрію м’ячів. У підсумку, 7:0 – розгромна перемога «Айленду».

03.05.2023 20:30 ст. «Монтажник»

ФК «Олімпік» (м. Дніпро) – ФК «Сухачівка» (м. Дніпро)

Наступний матч туру відбувся між «Олімпіком» і «Сухачівкою». Центральний поєдинок туру.

На початку поєдинку команди грали на рівних і не поспішали забивати. Аж на 44-й хвилині забили господарі, відкривши рахунок. Однак далі «Сухачі» були активніше, більше контролювали м’яч. Їм вдалося зрівняти становище, а потім і вийти вперед. На останніх десяти хвилинах поєдинку боротьба загострилася. «Олімпійцям» вдалося зрівняти рахунок, але вже у самому кінці гри гравці з Сухачівки забили переможний м’яч, який і приніс їм перемогу у протистоянні. 2:3 – перемога «Сухачівки».

04.05.2023 20:45 ст. «Молодіжний Парк»

ФК «Лід-44» (м. Дніпро) – «ДЮСШ-7-Океан» (м. Дніпро)

У четвер зустрілися «Лід-44» – «ДЮСШ-7-Океан». «Лід-44» були фаворитами поєдинку і їм потрібно було обов’язково здобувати перемогу, щоб не відстати сильно від лідерів. Для молодих футболістів цей поєдинок – безцінний досвід.

З перших хвилин господарі захопили ініціативу і забили швидкий м’яч. З кожною миттю вони збільшували темп і давили потужним контр-пресингом. До перерви гравці «Лід-44» змусили витягувати суперника аж 4 рази м’яч зі сітки воріт. У другому таймі сценарій гри не змінився. «Океанцям» практично нічого не вдалося щось протиставити, забивши лише «гол престижу». Натомість, «Лід-44» відзначився ще чотири рази. 8:1 – розгромна перемога «Лід-44».

05.05.2023 19:00 ст. «Монтажник»

«СКМД» (м. Дніпро) – FC «SAZAN» (м. Дніпро)

Один із завершальних матчів туру відбувся між «СКМД» і «Sazan». Команди перебували у нижній частині турнірної таблиці, на 12 і 13 місцях відповідно.

Перший тайм запам’ятався глядачам рівною боротьбою. Кожна з команд пробувала атакувати, а боротьба велась за кожен метр поля. Але результативніше були гості, які пішли на перерву з переможним рахунком 2:1.

У другій половині зустрічі «СКМД» змінили хід гри, перехопивши ініціативу на свій бік. Їм вдалося не тільки вийти вперед, а й забезпечити комфортну перевагу, забивши ще 4 м’ячі. Натомість, пропустили тільки один. У результаті «СКМД» виявилися сильніше, перемігши 5:3.

05.05.2023 19:00 ст. «Молодіжний Парк»

ФК «Спарта» (м. Дніпро) – ФК «Лоцман» (м. Дніпро)

Паралельно зіграли «Спарта» – «Лоцман». Обидва колективи перед цим туром були аутсайдерами, та ще ніхто з них не набрав залікових балів у цьому сезоні.

«Лоцман» вже з самого початку поєдинку перевершував суперника за всіма показниками. Вони показали високий клас і не марнували своїх моментів, а з кожною хвилиною темп гри тільки збільшувався. Такому контр-пресингу було протистояти дуже складно. Все це призвело до розгромного рахунку на табло. 6:1 – розгромна перемога «Лоцмана».

Залиште відповідь