Чернігів.

0
68

Ще кілька тижнів тому місто фактично перебувало в оточенні російських фашистів. Постійні обстріли, вбивства мирних мешканців і страшні руйнування. Під удар цієї нечисті потрапив і стадіон ФК “Десна”. Розбиті трибуни і адміністративна будівля, величезні вирви від снарядів на полі. З головою ОВА В’ячеславом Чаусом, керівником регіональної асоціації футболу Геннадієм Прокоповичем і першим віце-президентом УАФ Вадимом Костюченком заїхали сюди, щоб на власні очі побачити масштаби руйнувань. Керівництво області обіцяє відновити стадіон, щоб після перемоги улюблений клуб міста продовжив тут виступи в УПЛ і Кубку України. Говорили про це пізніше і під час нашої зустрічі з президентом “Десни” Володимиром Левіним.

Відвідали в Чернігові також стадіон “Юність”, який ми відкрили півтора роки тому і до якого російські снаряди, на щастя, не долетіли. Тому вихованці рідної для Андрія Ярмоленка футбольної школи, а також академії “Десни”, зможуть продовжити тут тренування. Передали їм в подарунок нові м’ячі. З керівником області домовились про взаємодію з надання гуманітарної допомоги і розміщення маленьких футболістів в найбільш безпечних західних областях і в наших партнерів за кордоном. Про співпрацю у цих питання домовились і з головою Рівненської ОВА Віталієм Ковалем, який зараз допомагає у відновленні Чернігівщини. Окремо в цьому контексті потрібно відзначити представника нашої команди Геннадія Прокоповича. Голова ЧОАФ разом з колегами в найбільш гарячі дні для Чернігова організував евакуацію сімей з дітьми, доставку продуктів харчування людям похилого віку і необхідних речей захисникам міста. І продовжує допомагати людям, які постраждали від війни, і зараз. Пишаємось!

Чернігів поступово оговтується від пережитого і найбільше навантаження зараз припадає на місцевих медиків, які допомагають пораненим. Зокрема, в обласній лікарні, яку очолює член Виконкому регіональної асоціації футболу Андрій Жиденко. Для нас було приємною місією привезти лікарям і допомогти розвантажити ліки і різні медичні засоби. Чернігів вистояв і завдяки хоробрим медикам, які тут працюють, за що їм дуже вдячні! Бажаємо їх пацієнтам якнайшвидшого одужання, а всім нам — цілковитої перемоги над російськими фашистами! Слава Героям! Слава Україні!

Залиште відповідь