Дмитро Михайленко: «Готуємося до важкої боротьби протягом всього сезону»

0
52

Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко розповів про підготовку команди до гостьового поєдинку проти кропивницької «Зірки».

– Дмитро Станіславович, «Зірка» у порівнянні з минулим сезоном сильно омолодилася і програла два стартових матчі. Не буде недооцінки суперника з боку ваших підопічних?

– Ми дивилися матчі команди. Дійсно, команда у Кропивницькому нова, тим не менш, щоб обіграти «Зірку» треба буде докласти багато зусиль. Вони боролися і з «Волинню», і з «Сумами», а перші м’ячі пропускали з пенальті. Тому готуємося дуже серйозно, налаштовуємо хлопців на серйозну гру, щоб не було самовпевненості і недооцінки суперника. Тож, настрій бойовий, але гра все покаже.

– Вже зараз вболівальники смакують дуель Поплавки проти колишніх партнерів. На ваш погляд, для Ярослава це буде особливий матч?

– Скоріш за все так, для нього це буде не другорядна гра. Він залишив тут про себе дуже хороші спогади, і про нас забрали з собою добрі згадки. Не знаю, наскільки гра буде для нього принциповою, можливо, це буде, скоріш, зустріч добрих знайомих, адже у нас дуже хороші відносини і серед хлопців, і серед вболівальників, і з тренерським штабом. Отже, завтра побачимося, обіймемося, а що вже буде в грі – невідомо.

– Позаду два тури, як оцінююте старт у Першій лізі? Можливо вас хтось з команд здивував?

– Старт для нас склався добре, ми набрали максимальну кількість очок і зіграли результативно. Говорити про те, що мене щось здивувало у Перший лізі, зараз поки що не можу – в цілому, відбувалося все те, що ми і очікували. У дивізіоні команди рівні, і після двох турів робити висновки не варто. Зрозуміло, що ми будемо не завжди тут перемагати, тому нам потрібно бути готовими до важкої боротьби протягом всього сезону. Команди будуть взнавати одне одного і вже грати інакше, ніж на початку чемпіонату. Так що, зараз робити висновки рано.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

4 + 18 =