Судді на лінії: Ігор Жосан (Херсон), Ігор Рибченко (Запоріжжя)
      Суддівський наглядач: Олександр Матяш (Полтава)
      СК «Дніпро-1»: Юрчук, Чеботаєв (Лопирьонок,62), Башлай, Логінов, Польовий, Кравченко (кап), Сніжко (Білик,84), Когут (Загальський,67), Чичиков (Щедрий,64), Назаренко, Куліш (Кожушко,75)
      Запасні: Кліщук, Бровченко, Щедрий, Панасенко, Войцеховський, Шаповал, Мємєшев
      «Оболонь-Бровар»: Федорівський, Гуськов (Косовський,78), Деребинський (Ткач,54), Єфремов, Коваленко (кап), Мединський, Покотилюк (Корнев,60), Семенко, Слободян (Ковбаса,71), Ульяниченко (Шишка,46), Шевченко
      Запасні: Тюрін, Безуглий, Гурмак, Клак, Степаненко
      Головний тренер: Сергій Ковалець
      Попередження: Семенко(48), Ткач (61), Лопирьонок (89)
      Вилучення: Башлай (82, фол останньої надії)
      Голи: Шишка (56), Слободян (58), Куліш (65, з пенальті), Ткач (82, з пенальті)

Третій матч поспіль тренерський штаб дніпрян виставляє той же склад, що у минулих двох турах виходив з перших хвилин в переможних гостьових поєдинках в Сумах і Краматорську. Господарі з перших хвилин взяли м’яч під контроль, повністю володіючи ігровою перевагою, а перший гострий момент дніпряни створили біля воріт суперника на 8 хвилині, коли Єфремов після прострілу Когута ледве не зрізав м’яч у власні ворота. За 3 хвилини Кравченко так закрутився м’яч з кутового, що смугастий ледве не опинився у ближньому куті, якби не захисник гостей Ульяниченко. Невдовзі вже Когут не зумів скористатися пасом від Назаренка, знаходячись на лінії воротарського майданчику суперника, а на 14-й хвилині Куліш опинився на ударній позиції, але з його пострілом впорався Федорівський. Після стартового штурму гра дещо заспокоїлась, і наступний гострий момент дніпрряни створили вже на 26-й хвилині, коли Сніжко відібрав м’яч на чужій половині поля і віддав передачу на Назаренка, але удар Сашка ногам відбив Федорівський.
    Гості потурбували Юрчука тільки на 30-й хвилині, коли Гуськов завдавав потужного удару метрів з 22-х, і голкіпер дніпрян кулаками перевів м’яч на кутовий. На це господарі відповіли за чотири хивлини проходом і ударом Сніжка, після чого Федорівському довелося робити ще сейв після добивання Куліша. Запам’ятався і прохід Чеботаєва після передачі Чичикова, але захисник пивоварів не дав йому зробити націлений простріл. У свою чергу на гості мали непоганий момент на 43-й хвилині, коли потужно бив Слободян, і тут надійно зіграв Юрчук.
    По перерві нічого на полі не змінилося. Гості продовжили тримати «автобус», який намагалися зламати дніпряни. Спочатку на 49-й хвилині Логінов бив головою – трохи повз воріт. Невдовзі гострий простріл Чеботаєва з права ледве не замкнув Куліш. А от гості своїм шансом скористалися – Шишка влучно пробив зі штрафного у самісінький кут. А ще за дві хвилини Слободян замкнув простріл Гуськова (допоміг рикошет від Башлая) і рахунок для дніпрян вже став 0:2. Проте пивовари тримали перевагу в два м’ячі недовго. Назаренко взяв гру на себе і заробив пенальті, який чітко реалізував Куліш, забивши свій шостий гол в чемпіонаті. Далі господарі продовжили штурмувати ворота суперника, і на 79-й хвилині Кравченко зі штрафного від рук Федорівського влучає в хрестовину.
    Господарі великими силами йшли вперед, розкриваючи позаду зони, і після контратаки гостей Башлай змушений був порушувати правил у штрафному майданчику, в результаті чого отримав червону картку, а у ворота «Дніпра-1» було призначено пенальті – Юрчук вгадав політ м’яча, але дотягнутися до нього не зумів -1:3. Вже у компенсований арбітром час Кожушко після прострілу Щедрого міг скоротити рахунок, проте з близької відстані Олег не зумів переграти Федорівського. Хоча і гості мали шанс довести рахунок до великого, але Ковбаса не реалізував вихід сам на сам. Отже, дніпряни переривають свою переможну ходу.