“AM-Estate”, ФК “Сухачівка” та ФК “Лоцман” лідери своїх дивізіонів

0
27

У Вищій лізі перемоги святкували “Енергія”, ФК “Тополь”, “Металург” і лідер дивізіону “AM-Estate”. Найважче було підопічним Євгена Ткаченка, які в напруженій грі зломили натиск “BRIARа” (3:2). “AM-Estate” впевнено крокує до чемпіонства: на цей раз була розгромлена “СтальДМЗ” (5:0).
У Першій лізі технічні перемоги святкували ФК “Сухачівка” та “Олімпік”, суперниками яких відповідно були “ДніпроФАМ” і FC “Wolves-2”. Самі ж матчі закінчилися впевненими перемогами якраз “ДніпроФАМа” та FC “Wolves-2”, але в складі обох команд грали незаявлені гравці. У ще одній грі туру “Метеор” розгромив “СКМД” 6:0 і піднявся на 2-й рядок турнірної таблиці. Закривав ігровий тиждень перенесений матч ще 1-го туру FC “Wolves” – ФК “АРГО”. Результативну перемогу святкували підопічні Тимура Корчагіна (6:4).
У Другій лізі в лідерах “моряки”: “Лоцман” в перенесеній грі розгромив “Спарту” (7:0) і відірвався від найближчих переслідувачів на 6 очок. FC “Sazan” і “Спарта” не залишають надій наздогнати лідера, але втрачати очок вже не можна.

Залиште відповідь