“AM-Estate” не збавляє обертів. “Тополь” піднявся на 3-й рядок у Вищій лізі

0
32

У Вищій лізі було зіграно 3 матчі, в яких глядачі побачили велику кількість забитих голів. Тур відкривали “AM-Estate” і “Олімпік-Frait”, де лідер турніру був сильніше (5:2). У середу на стадіоні “Олімпійських резервів” “Тополь” просто не помітив придніпровську “Енергію”, забивши молоді 8 сухих м’ячів. А закривали тур “BRIAR” і “СтальДМЗ”. Команди грали в своє задоволення, а перемогли сталевари, які перестріляли свого суперника 8:4. Матч “Лідер” – FC “Wolves” був перенесений.
У Першій лізі несподівано поступилася “Сухачівка”. Кривдником був “Ауксіліум”, який завдяки цій вікторії підібрався ще ближче до підопічних Владислава Бордуна. У матчі “ДніпроФАМа” і ФК “Арго” кипіли пристрасті, але мінімальна перемога дісталася номінальним гостям (3:4). Впевненої вікторії домігся “СКМД” над “Олімпіком” (5:1) і FC “Wolves-2” над “Метеором” (3:1). Але по останньому матчу є питання з боку “Метеора”, який подав протест і на найближчому засіданні КДК все вирішиться.
У другому дивізіоні “Лоцман” розібрався з міцним FC “Sazan” (6:2), що дозволило “морякам” тимчасово очолити турнірну таблицю. “Спарта” її втратила, тому що пропускала цей тур. В інших поєдинках туру рахунок був 2:0: “ДДУВС” обіграв “МДЮСШ U-16”, а “ДЮСШ-2” був сильнішим за “Чемпіонів-ДЮСШ-12”.

Залиште відповідь