«AM-Estate» – володар Кубка міста Дніпра 2020/2021!

32

29.05.2021. 17:00. с. “Олімпійські резерви”. Фінал Кубка міста Дніпра 2020/2021

«AM-ESTATE» (Дніпро) — ФК «Тополь» (Дніпро) – 2:0 (0:0)

Голи: Гаркун Дмитро, 57`, Подольський Станіслав, 86`.

Навіть дощовий суботній день в Дніпрі не зіпсував свято футболу, яке відбулось на стадіоні “Олімпійських резервів”! «AM-ESTATE» і «Тополь» порадували уболівальників, які прийшли на футбол, безкомпромісною боротьбою на кожній ділянці поля, красивими гольовими моментами і, звичайно ж, голами!

Перший тайм завершився бойовими нулями на табло, хоча моменти біля воріт обох воріт були. А ось початок другого тайму краще вдався номінальним господарям, які знайшли слабке місце на лівому фланзі захисту “Тополя” і реалізували свій момент. 1:0! “Тополь” включив додаткові резерви і пішов великими силами вперед. Були класні моменти біля воріт “AM-Estate”, але воротар і захист тримали натиск підопічних Дениса Мамченка. В атаці колектив Станіслава Подільського грали вже обережно, не ризикуючи…І під завісу зустрічі один з таких випадів приніс свої плоди: граючого тренера Подольського вивели на побачення з Морозом. Станіслав не став давати шанс супернику і холоднокровно реалізував свій класний момент, промчавши з м’ячем від центральної лінії. 2:0!
Після цього драматичного матчу пройшла урочиста церемонія нагородження фіналістів Кубка міста Дніпра з футболу, на якій були присутні Голова АФДО Віктор Васильович Андрухів та Виконавчий директор АФДО Ярослав Сергійович Дерев’янко, які і нагородили кращі колективи міста та побажали футболістам міцного здоров`я, не зупинятися на досягнутом та продовжувати вдосконалювати свою майстерність!Призери отримали свої заслужені медалі та нагороди, а кращим голеодором турніру став Владислав Бордун (ФК “Сухачівка”), який був нагороджений пам’ятною статуеткою.