ФК “Сухачівка” вириває “золото” Першої ліги на останніх секундах…”Спарта” та “Sazan” залишилися на своїх місцях у Другій лізі

0
141

23.06.2021. 19:30. с. “Олімпійські резерви”. Друга ліга, 14 тур

ФК «Чемпіони-ДЮСШ-12» (Дніпро) — FC «Sazan» (Дніпро) – 0:3 (0:3)

23.06.2021. 19:30. с. “Молодіжний парк”. Друга ліга, 14 тур

«Cпарта» (Дніпро) — «МДЮСШ U-16» (Дніпро) – 3:0 (0:0)

У Другій лізі точилася борьба до останнього туру за другу сходинку турнірної таблиці. Але “Спарта” і “Sazan” синхронно виграли свої матчі. На “Олімпійських резервах” гра була зроблена вже в першому таймі, завдяки дублю Костянтина Шапкіна та голу Валентина Кадільнікова “Sazan” зробив гарний заділ. Другий тайм залишився безгольовим. А ось “Спарта” трохи помучилася з молоддю “МДЮСШ”. Перший тайм був нічийним, що і підтвердив результат (0:0). Але цей рахунок категорично не влаштовував “Спарту”, тому хлопці “піддали газу” в другій половині матчу і відвантажили три м’ячі супернику. Колектив ФФГД вітає призерів з гідними результатами і бажає тримати шлях тільки до максимальних вершин!

23.06.2021. 20:45. с. “Монтажник”. Перша ліга, 14 тур

«Метеор» (Дніпро) — ФК «Сухачівка» (Дніпро) – 1:2 (1:0)

23.06.2021. 21:00. с. “Олімпійські резерви”. Перша ліга, 14 тур

«Aуксиліум» (Дніпро) — FC «Wolves-2» (Дніпро) – (+:-)

Вчора днем ​​з’ясувалося, що “Wolves-2” не приїде на заключну гру проти “Ауксиліума”, тому долю чемпіонства вирішували “Метеор” з “Сухачівкою”. Матч на “Монтажнику” вийшов дуже цікавим і драматичним. Номінальні господарі забили швидкий гол, який надав їм впевненості на подальшу частину матчу. “Сухачівка” планомірно збільшувала оберти, так як цей результат опускав підопічних Івана Ярошенка на “3” місце в турнірній таблиці. Але вдалі заміни зробили своє: Владислав Бордун, який з’явився на футбольному полі перевернув гру в інше русло. Захисник реалізував 11-ти метровий удар за 15 хвилин до кінця зустрічі. І в ці хвилини “Ауксиліум” тимчасово був Чемпіоном Першої ліги, так як нічия була на користь команди Романа Громового. Але в цей вечір фортуна все-таки посміхнулася “зеленим”: в компенсований час “Сухачівка” знову отримала право на 11-ти метровий удар, який вдало реалізував “джокер” Владислав Бордун, принісши довгоочікуване золото для своєї команди. Колектив ФФГД вітає призерів з гарними результатами і бажає тільки вдосконалювати свою майстерність!