“Frait” – срібний призер Кубку Р.Г.Шнейдермана 2021. “СтальДМЗ” – бронзовий…

0
25

Вчора стали відомі всі призери зимового Турніру пам’яті Романа Григоровича Шнейдермана 2021! У надважливому матчі в розподілі комплектів нагород зійшлися “Віннер”, який вже забезпечив собі золото і “СтальДМЗ”. “Сталеварам”, до речі потрібна бла тільки перемога, щоб фінішувати другими в турнірі. “Frait” свій матч так і не зіграв, так як пів команди “Лоцмана” захворіло і зібратися на гру підопічні Олександра Чалого так і не змогли.

У підсумку підопічні Вадима Табакара отримали свої заслужені “3” очка і вмостилися зручніше на стадіоні “Молодіжного парку” підтримувати “Віннер”. Хочеться відзначити, що матч вийшов дуже цікавий, команди порадували якістю футболу, незважаючи на несприятливу погоду, яка панувала в Дніпрі весь вчорашній день. Ну ніяк не можна не відзначити “Віннер”, який здавалося б втратив змагальний стимул і вже був однією ногою в якомусь барі, щоб відзначити заслужену перемогу в турнірі…Але підопічні Олександра Кравченка і в цій грі продемонстрували свій клас та в кінцівці вирвали непросту перемогу, пройшовши весь етап без втрат очок.

У підсумку “Frait” втримав другу позицію, а “СтальДМЗ” фінішував третім. Після цього драматичного матчу пройшла урочиста церемонія нагородження призерів Турніру пам’яті Р.Г.Шнейдермана, на якій були присутні Виконавчий директор АФДО Ярослав Сергійович Дерев’янко з Президентом ДЮФЛДО Романом Юрійовичем Прощенко.


Призери отримали свої заслужені нагороди, а кращим голеодором турніру став Зінченко Дмитро (Frait), який був нагороджений пам’ятною статуеткою.

Залиште відповідь