«Frait» та «Віннер» взяли чемпіонський темп!

0
132

У 7-му турі відбулося тільки три зустрічі. «Frait» здобув свою 7-му перемогу поспіль! Молодь «Лідера U-17» дала справжнісінький бій грізному і досвідчениму супернику. До 2-ї компенсованої хвилини на табло «Олімпійских резервів» красувалися заворожуючі 1:1. Але Старина Роман, який вийшов на заміну у 2-му таймі, на 2-й компенсованій хвилині приніс надважливу перемогу підопічним Вадима Табакара.
Але «Віннер» не відстає від лідера і також бере в кажному турі «3» бали. На цей раз новачок турніру на стадіоні «Молодіжного парку” розгромив «Спарту» (6:0). До речі «Frait» та «Віннер» набрали крейсерську швидкість, і саме вони головні претенеденти на титул.
Ще одна зустріч пройшла на стадіоні «Монтажник». «Лоцман» приємно здивував і досить несподівано забрав очки у «Сухачівки». Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував «хокейні» 4:4!