Кубок міста Дніпра 2023. Попередній раунд. Звіт.

0
23

На цьому тижні відбулось п‘ять матчів Попереднього раунда Кубку міста Дніпра сезону 2023 року. Що цікавого було на цьому тижні на футбольних полях міста Дніпра – дізнаєтесь у нашому звіті.

08.05.2023 19:00 ст. «Молоодіжний Парк»

«МДЮСШ U-17» (м. Дніпро) – ФК «ЛІД-44» (м. Дніпро)

Розпочався цьогорічний розіграш Кубку Дніпра поєдинком на «Молодіжному Парку», у якому зійшлися вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом Олега Волівача та футболісти із «ЛІД-44» під керівництвом Сергія Грановського.

Як і очікувалось, номінальні гості з перших хвилин заволоділи ініціативою та побігли вперед. На 12-ій хвилині Артем Лаппа завдає точнісенького удару по воротах МДЮСШ та відкриє рахунок у поєдинку. Здавалося, що нас очікує матч з розгромним рахунком у підсумку, але юнаки не збиралися складати руки. Момент за моментом, крок за кроком, наближував господарів до забитого м‘яча, у той час як підопічні Сергія Грановського не могли реалізувати свої моменти. Все це призвело до того, що на 58-ій хвилині головний арбітр матчу вказав на одинадцятиметрову позначку у карному майданчику «ЛІД-44», а Крутоус Нікіта не схибив, та за 30 хвилин до кінця поєдинку зрівняв рахунок.

Такий рахунок так і зберігся до фінального свистка, який сповістив, що вболівальників очікує ще 2 тайми по 15 хвилин додаткового часу. Тут вже молодим гравцям трохи не вистачило сил. Досвідчені суперники з «ЛІД-44» на 107-ій хвилині все ж таки дотиснули «МДЮСШ U-17» та здобули квиток до наступного раунду Кубку.

10.05.2023 19:00 ст. «Монтажник»

FC «Sazan» (м. Дніпро) – ФК «Лоцман» (м. Дніпро)

У середу на стадіоні «Монтажник» зустрілись представники Вищої-Першої ліги Чемпіонату. Підопічні Андрія Шустера виглядали фаворитами перед звітним поєдинком, що, у підсумку, і довели на футбольному полі.

Початок для «Сазанців» був не дуже вдалим. Вже на 30-ій хвилині першого тайму господарі поєдинку поступалися підопічним Олександра Чалого 0:2. Антон Бондаренко на 22-ій хвилині та Сергій Скрипник на 30-ій зробили «Лоцману» комфортний результат. Але, як виявилося, не надовго. Вже до перерви Андрій Комарчук та Максим Устименко відновили рівновагу.

Друга половина поєдинку була за «Sazan». Господарі повністю заволоділи ініціативою, а Комарчук у другому таймі оформив хет-трик. 5-2 – перемога «Сазану» та впевнений вихід до 1/8 фіналу.

10.05.2023 19:00 ст. «Молодіжний Парк»

FC «HUNTERS» (м. Дніпро) – «Академія Ротаня і Зозулі U-17 / ДЮСШ-2» (м. Дніпро)

Паралельно з FC «Sazan» путівку до 1/8 фіналу виборювали FC «HUNTERS» та «Академія Ротаня і Зозулі U-17 / ДЮСШ-2». Незважаючи на юний вік гостей матчу, очікувалась напружена гра та боротьба на кожному клаптику поля. Але, як показала гра, FC «HUNTERS» зміг трохи реабілітуватись перед своїми прихильниками за, діверто кажучи, не дуже вдалий старт в Чемпіонаті.

У першому таймі підопічні Гели Глонті добре побудували гру та не пускали суперників до володінь свого карного майданчика. Так перший тайм і завершився за рахунку 0:0 та з надією обох колективів на позитивний результат.

На початку другого тайму картина не змінилась, команди мали моменти біля воріт своїх супкрників, а забити нікому не вдавалося. Але коли на табло засвітилась 68-а хвилина, господарі все ж таки відкрили рахунок – відзначився Олексій Стародубцев. Після цього захист «Академівців» м‘яко кажучи посипався, і ще за 6 хвилин Стародубцев оформив хет-трик. За останні 15 хвилин поєдинку Бойко, Мілітонян та той же Стородубцев розписались у воротах супеника ще по разу та зафіксували кінцевий результат на табло – 6:0.

10.05.2023 20:30 ст. «Монтажник»

ФК «Олімпік» (м. Дніпро) – ФК «Айленд» (м. Дніпро)

У третьому поєдинку у середу на стадіоні «Монтажник» зустрілись ФК «Олімпік» та ФК «Айленд». Протягом всього поєдинку на полі спостерігалась рівна гра з великою кількістю моментів, як у воріт однієї, так і у воріт іншої команди.

Команди з перших хвилин почали розкачувати оборону суперників, але у першій половині першого тайму нікому так і не вдалось відзначитись. Нульова нічия трималась аж до 26 хвилини, поки Дмитро Корнієнко не вогнав шкіряного у сітку воріт «Олімпіка» та не вивів свою команду вперед. Далі гра пішла на зустрічних курсах, але ніхто не міг вразити ворота суперників.

Рахунок 0:1 тримався аж до 85-ої хвилини, і коли здавалося, що матч так і закінчиться, Артем Абрамцев точно влучив у ворота суперників та подвоїв перевагу. У останні 7 хвилин «Олімпік» намагався вирівняти становище, але спромігся лише на гол «престижу». Ігор Боговенко на першій доданій хвилині скоротив відставання, але це не допомогло його команді уникнути поразки. 1-2 – «Айленд» крокує до 1/8 фіналу.

12.05.2023 19:00 ст. «Молодіжний Парк»

ФК «Інтер U-16» (м. Дніпро) – «ДЮСШ-7-Океан U-17» (м. Дніпро)

У заключному поединку попереднього раунду зустрілись два представника Другої ліги Чемпіонату – ФК «Інтер U-16» та «ДЮСШ-7-Океан U-17». Незважаючи на те, що склад «Інтера» на рік молодше аніж їх суперники, підопічні Романа Пасічниченка виглядали фаворитами матчу. Але те, що відбулось на футбольному полі, наврядши хто міг спрогнозувати.

В Чемпіонаті «Інтер» забив «Океану» 4 м‘яча, тому багато вболівальників очікували щось подібне. Але юнаки з «Інтера» вчора поймали кураж та відгрузили у ворота підопічних Валерія Рикашова аж 13 м‘ячів. У відповідь «Океанці» змогли розписатись у воротах суперників лише одного разу. 13-1, «Інтер» йде далі.

Залиште відповідь