Кубок пам‘яті Романа Шнейдермана взяв старт у 2022 році!

0
99

Вже сьогодні Кубок пам‘яті Романа Шнейдермана взяв старт у 2022 році матчем між @fc__international та @fc_suhachevka , а вже від завтра усі колективи приєднаються до продовження турніру! 🏆

Сподіваємося, що Новорічні свята пройшли весело, отож зараз пропонуємо згадати, як завершився 2021 рік у цифрах та фактах!

У грудні минулого року до турніру приєдналися 14 колективів, котрі були розподілені на групи «А» та «Б»!

Забігаючи наперед, зазначимо, що 12 проведених матчах на обидві групи було забито 6️⃣4️⃣⚽️ і лише в одному матчі було забито менше 4-х ⚽️

Феноменально. Блискавично. Феєрично.

Отже, трохи детальніше..

Група «А» подарувала нам одразу 3 матчі із 7️⃣⚽️, а саме:
Ковбойська стрілянина у матчі між @fcolimpik_dnipro та @fc__international з рахунком 4️⃣:3️⃣ на користь господарів;
результативна перемога @fc_suhachevka над @fcolimpik_dnipro із рахунком 4️⃣:3️⃣ та надрезультативні 0️⃣:7️⃣ між @fcmeteor.dp та @fc_suhachevka!

До речі, «Сухачівка» наразі є одноосібном лідером Групи «А» із 9 заліковими балами у 3-х матчах та різницею м‘ячей 15—4.

Група «Б» зовсім не збирається відставати за результативністю від Групи «А», де команди демонструють відкритий футбол та вражають ворота не мешне 4-х разів у матчі!

Дебютанти турніру «Квадратні метри» у 2-х матчах наколотили 9⚽️, пропустивши тричі, а їх конкуренти «СтальДМЗ» мають 8 забитих та 4 пропущених⚽️ та по 6 залікових балів у своєму активі.

Запекла боротьба очікує на нас, адже «Artorix-Frait» вже має 3 пункти та +5⚽️ після 1 зігранного туру!

Затамувавши подих очікуємо тижневі матчі та бажаємо командам показувати свій найкращий та видовищний футбол протягом турніру!⚽️🏆

Залиште відповідь