НАПЕРЕДОДНІ МАТЧУ З НІГЕРІЄЮ ЗБІРНА УКРАЇНИ ПРОВЕЛА ВІДКРИТЕ ТРЕНУВАННЯ НА «ДНІПРО-АРЕНІ»

0
103

Відкрите тренування збірної України на «Дніпро-Арені» було по-родинному теплим. Підтримати синьо-жовтих під час їхньої підготовки до матчу з Нігерією прийшли 7200 вболівальників. Одразу було помітно, як скучили дніпряни за національною командою, яка востаннє грала тут 10 років тому — у незабутньому поєдинку з Англією.

Перед початком заняття президент УАФ Андрій Павелко вручив орден «За заслуги» III ступеня чемпіону світу серед 20-річних, кращому голкіперу ЧС-2019 (U-20) Андрію Луніну, оскільки під час нагородження всієї команди в Києві Андрій був у заокеанському турі з мадридським «Реалом».

До початку тренування організатори ще встигли розіграти п’ять м’ячів з автографами збірників серед уболівальників, які відповідали на запитання про національну команду. Цінні призи швидко знайшли своїх володарів, бо дніпровські фани виявилися добре обізнаними у знакових для синьо-жовтої футбольної історії цифрах і подіях.

 

Та, зрештою, ці подарунки були не єдиними: на завершення роботи гравці збірної вибили на трибуни півсотні м’ячів, а після цього ще влаштували автограф- та фотосесію. Найдовше фани не відпускали Євгена Коноплянку, Олександра Зінченка та президента національної асоціаціі Андрія Павелка.

І вболівальники, і футболісти залишали сьогодні стадіон у піднесеному настрої: синергія бажань і відчуттів на сьогоднішньому відкритому тренуванні дає впевненість, що завтра під час матчу на «Дніпро-Арені» пануватиме потужна енергетика, що надихатиме команду на максимальний результат.

Олександр Гливинський, прес-аташе національної збірної України

Джерело: https://ffu.ua

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ