«Перемога» (Дніпро) атестується до Другої ліги ПФЛ

0
172

Футбольний клуб «Перемога» подав заявку на участь у другій лізі ПФЛ сезону 2019-2020. «Зараз професійний футбол Дніпра переживає не кращі часи, і керівництво ФК «Перемога» вирішило своїм кроком підняти реноме дніпровського футболу на професійному рівні. Саме тому зараз наш клуб і вирішив надати документи на проходження процедури атестації у Другому дивізіоні Професійної футбольної ліги. Вже зараз наш молодий клуб показує високі результати на аматорському рівні, розвиває власну інфраструктуру, удосконалює матеріально-технічну базу, започатковує дитячо-юнацьку школу. Ми переконані, що за найближчі місяці футбольний клуб «Перемога» зуміє повністю створити всі потрібні умови для виступу команди у Професійній футбольній лізі, і буде відповідати усім критеріям життєдіяльності для отримання атестату клубу Другої ліги ПФЛ», — говориться у офіційній заяві клубу.

Відзначимо, що ФК «Перемога» був заснований у 2017 році. У сезоні 2018-2019 команда дебютувала у чемпіонаті України серед аматорів. Осінню частину сезону вона закінчила на сьомому місці у групі 3.

Источник: https://amateur.footboom.com/amateur/ukrainian-championship/1542135683—peremoha-dnipro-atestuietsia-do-druhoi-lihy-pfl.html

 

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ