Регламент турнира памяти Р.Г. Шнейдермана

І. ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ

1.1. Турнір з футболу пам’яті Романа Григоровича Шнейдермана проводиться з метою:               • подальшого розвитку і популяризації футболу в м. Дніпро;               • підготовки гравців для поповнення команд, що беруть участь в Чемпіонаті області та в Чемпіонаті України;               • підвищення рівня спортивної майстерності футболістів;               • залучення молоді до систематичних занять спортом;               • організації дозвілля шанувальників футболу;               • увічнити пам’ять Романа Григоровича Шнейдермана.

 

ІІ. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

2.1 Турнір з футболу серед аматорських команд проводить Управління спорту Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради  (далі – Управління) та Федерація футболу м. Дніпра (далі – ФФМД).               2.2 Безпосереднє керівництво і контроль здійснює Оргкомітет ФФМД, якому дано право в оперативному прийнятті рішень, що стосуються організації і проведення змагань.               2.3 Будь-яке питання, не передбачений цим Регламентом, розглядається і вирішується Контрольно-дисциплінарним Комітетом (далі – КДК) і Організаційним комітетом Турніру.

 

ІІІ. УЧАСНИКИ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ

3.1 Турнір проходитимуть в два етапи: попередній і фінальний.

3.2 На першому етапі Учасники Турніру грають «кожний з кожним» у одне коло на стадіонах, прийнятих комітетом спортивних споруд ФФМД.

3.3 Команди, які посіли перші 8 місць отримують право брати участь у фінальній частині, яка складається з чвертьфінальних , півфінальних  та фінальних ігор (по одній грі).

1/4 фіналу (перші матчі):

Матч 1: 1 місце (номінальні господарі) – 8 місце (номінальні гості)

Матч 2: 2 місце (номінальні господарі) – 7 місце (номінальні гості)

Матч 3: 3 місце (номінальні господарі) – 6 місце (номінальні гості)

Матч 4: 4 місце (номінальні господарі) – 5 місце (номінальні гості)

 

1/2 фіналу (перші матчі):

а) Переможець Матча 1 (номінальні господарі) – Переможець Матча 4 (номінальні гості)

б) Переможець Матча 2 (номінальні господарі) – Переможець Матча 3 (номінальні гості)

 

Матч за 3 місце:

Програвший Матчів а) (номінальні господарі) – Програвший Матчів б) (номінальні гості)

Фінал:

Переможець Матчів а) (номінальні господарі) – Переможець Матчів б) (номінальні гості)

Пріоритет у виборі ігрового дню, часу та стадіону надається команді-господарю. Фінальний матч та матч за 3-е місце відбудеться на стадіоні «Молодіжний парк» у м. Дніпро.

3.4 Календар ігор Турніру затверджує Виконком Федерації футболу м. Дніпро. Ігрові дні: понеділок – п’ятниця. Базовий час початку матчів: з 18:30 до 21:30. Перенесення ігор не дозволяються. У виняткових випадках це право надається Президії Федерації за узгодженням із зацікавленими командами.

3.5 Тренери команд зобов’язані за 30 хвилин до початку гри розбірливо внести до рапорту арбітра прізвища та імена гравців, заявлених на даний матч, із зазначенням їх номера і надати арбітру матчу заявочний лист. В протокол вноситься 20 футболістів (11 основних і 9 запасних). Дозволяється проводити 9 замін.

3.6 Керівники клубів (команд) та футболісти, які беруть участь у Турнірі, зобов’язані виконувати всі вимоги Регламенту і правил гри, проявляючи високу дисципліну, організацію і повагу до суперників і глядачам. Керівники клубів (команд) не мають право втручатися в дії арбітрів, вони несуть відповідальність за поведінку гравців своєї команди.

3.7 Дисциплінарні проступки футболістів, керівників команд, а також випадки виникнення заворушень на стадіоні серед глядачів до, під час, або після гри розглядаються Контрольно-дисциплінарним комітетом.

3.8 Якщо гра була припинена через недисциплінованої поведінки футболістів однієї з команд, а також їх уболівальників, то цій команді зараховується поразка (0:3), а команді – суперниці – перемога (3:0).

3.9 Команді, що не з’явилася на гру без поважних причин, зараховується поразка (0:3), а команді-суперниці – перемога (3:0). При повторній неявці на гру (неявка на гру вважається, якщо ФФДО НЕ сповіщена про це за добу до призначеного часу гри) без поважних причин команда знімається зі змагань.

3.10 За участь в матчі неоформленого у встановленому порядку або дискваліфікованого футболіста команді зараховується поразка (0:3), а команді – суперниці – перемога (3:0).

3.11 Тривалість таймів в грі команд становить два тайми по 40 хвилин з десятихвилинною перервою. У разі нічийного результату в чвертьфінальних, півфінальних і фінальних іграх додатковий час не призначається. Переможець зустрічі визначається в серії після матчевих пенальті.

3.12 За перші три «жовті» картки, отримані в Турнірі, футболіст підлягає дискваліфікації на одну наступну гру команди; за кожні наступні три «жовті» картки дискваліфікація збільшується на одну гру. Ретельний облік дисциплінарних покарань своїх футболістів ведуть керівники команд та несуть за це відповідальність.

 

ІV. СУДДІВСТВО ІГОР

4.1 Суддівство ігор Турніру здійснюється арбітрами, рекомендованими комітетом арбітрів ФФМД.

4.2 Арбітраж здійснюється відповідно до «Правил гри» (видання 2018/2019 року), а також відповідно до змінам та доповнень, прийнятими Міжнародною Радою футбольних асоціацій.

4.3 Призначення арбітрів на ігри здійснюється комітетом арбітрів ФФМД. Прохання команд про заміну арбітрів, призначених на ігри, не приймаються. Контроль якості суддівства здійснюється Федерацією і Комітетом арбітрів.

4.4 Арбітри, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на місце, де проводиться гра, не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку матчу. У разі неявки на гру арбітра, її проводить асистент арбітра вищої кваліфікації.

4.5 Будь-яка команда має право замовити на гру інспектора матчу. Тарифікація проводиться згідно тарифікації арбітражу.

4.6 Арбітр зобов’язаний до початку матчу разом з представниками команд, що зустрічаються визначити колір форми таким чином, щоб виключити їх збіг. У разі збігу кольорів форму змінює команда, яка є господарем.

4.7 Якщо при проведенні гри мали місце попередження, видалення і травми футболістів, а також порушення порядку на стадіоні, арбітр матчу зобов’язаний внести про це вичерпну запис в протоколі.

4.8 Не пізніше 24-х годин після закінчення гри арбітр матчу зобов’язаний надіслати рекомендованим листом (квитанція зберігається) протокол до Федерації за адресою: 49000, м. Дніпро, вул. В. Вернадського, 23, Федерація футболу міста Дніпра, або, в разі можливості, передати особисто.

 

  1. ПРОТЕСТИ

5.1 Представник команди, що подає протест, зобов’язаний негайно після закінчення гри попередити арбітра про подачу протесту. Заява про подачу протесту фіксується арбітром в протоколі.

5.2 Арбітр матчу і асистенти арбітра в разі подачі протесту або серйозних конфліктів, що мали місце в грі, негайно висилають в Федерацію свої пояснення.

5.3 Письмовий протест повинен бути вичерпано мотивований, підписаний тренером (представником) команди і протягом 24 годин після закінчення гри ( якщо гра була проведена у суботу – то у понеділок) спрямований в Федерацію.

5.4 Разом з письмовим протестом, команда, що подає протест, повинна надати фото- або відео- докази та обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500,00 грн. Якщо КДК протест задовільнює – внесок повертається.

5.5 Не приймаються до розгляду протести на рішення, прийняті арбітром, що мали місце в грі подій:

  • призначення або не призначення штрафних, вільних і 11-метрових ударів;
  • визначення положення «поза грою»;
  • визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча в гру;
  • зараховане або не зарахував взяття воріт;
  • попередження або видалення гравців з поля.

5.6 Протести розглядаються Контрольно-дисциплінарним комітетом Федерації і, при необхідності, Президією Федерації. Несвоєчасно подані і незафіксовані в протоколі протести не розглядаються.

5.7. В термін 10 днів з дати прийняття рішення КДК представник команди має право подати апеляцію на рішення КДК. Обов’язковий грошовий внесок за подачу апеляції становить 1000,00 грн. Якщо Апеляційний комітет задовільнює апеляцію, то внесок повертається.

 

VІ. ВИЗНАЧІННЯ МІСЦЬ КОМАНД В ТУРНІРНІЙ ТАБЛИЦІ

6.1 Місця команд в Турнірі визначаються за найбільшою сумою очок, набраних у всіх зустрічах. За виграш нараховується 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку очки не нараховуються.

6.2 У випадку однакової кількості очок у двох і більше команд, перевага надається команді, яка має кращі показники за результатами особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами):

  • кількість очок.

6.3 Якщо рівновага зберігається, набирають силу такі чинники:

  • найбільша кількість перемог в усіх зустрічах;
  • найкраща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх зустрічах;
  • найбільша кількість м’ячів, забитих у всіх зустрічах.

6.4 При абсолютної рівності цих показників місця команд визначаються за результатами жеребкування, яку проводить Президія.

 

VІІ. ФІНАНСОВІ УМОВИ

7.1 Витрати, пов’язані з участю команд у Турнірі пам’яті Р.Г. Шнейдермана, беруть на себе організації, що відряджають.

7.2 Команди, що беруть участь у Турнірі, кожну гру сплачують:

– обов’язковий грошовий внесок в розмірі 2 500 грн.;

– оренду поля в розмірі 300 грн.;

– арбітраж в розмірі 325 грн.;

– чергування медсестри в розмірі 100 грн.

7.3 Команди, що мають заборгованість перед ФФМД до участі у Турнірі не допускаються.

 

VІІІ. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

8.1 У заявочний лист команд, що беруть участь в Турнірі, вноситься не більше 30 футболістів. Заявкова документація команд підписується представником організації (президентом футбольного клубу), тренером і лікарем.

8.2 Дозаявка здійснюється при наданні до заявкового листа з візами лікаря і припиняється після початку 6 гри для команди.

8.3 Протягом усього Турніру дозволяється один перехід футболістів з команди в команду.

8.4 Футболісти мають право брати участь тільки за 1 команду, що бере участь в даному Турнірі, при цьому вони НЕ можуть брати участь за будь-які інші команди в інших змаганнях, що проводяться під егідою Федерації футболу Дніпропетровської області та ФФМД.

8.5 За фарм-клуб дозволяється заявляти та брати участь 5 футболістам зі складу першої команди.

8.6 Дозволяється участь професійних футболістів.

 

ІХ. НАГОРОДЖЕННЯ КОМАНД

9.1 Команда-переможець Турніру пам’яті Р.Г. Шнейдермана нагороджується Кубком, пам’ятними медалями та дипломом.

9.2 Срібний і бронзовий призери нагороджуються пам’ятними медалями та дипломом.

9.3 За підсумками проведення Турніру нагороджується кращий бомбардир.