Шляхов Євгеній: «Нашим найсильнішим та найбільш збалансованим суперником була команда «СтальДМЗ».

0
152

Журналіст ФФГД під час вимушеної футбольної паузи в наших чемпіонатах поспілкувався з капітаном команди «Імпульс» — дебютантом Кубку Р.Г.Шнейдермана Шляховим Євгеном.

  • Євгеній, команда «Імпульс» — дебютант Кубку Р.Г.Шнейдермана. До цього команда брала участь в турнірі «Пульс». Які результати Ваш коллектив показував в попередніх змаганнях? І чому все-таки вирішили заявитися в турнір підегідою ФФГД?

Більша частина команди «Імпульсу» вже понад 2 роки змагається на полях Пульсу під назвою «Олімпік». За час свого існування команда, на мою думку, стала досить важким суперником для більшості учасників на тому турнірі завдяки своєму бажанню, самовіддачі та командній грі. За цей час ми отримали декілька медалей та кубок переможця 3-ї ліги з мініфутболу. Найбільшим же, та, вірю, не останнім досягненням на зараз  є срібні медалі 1-ї ліги осіннього чемпіонату «Пульс 2019». Розпочали грати разом спочатку у мініфутбол на турнірі «Лібертад» під єгідою ФДО, потім майже повністю перейшли у формат 8*8, в якому і змагаємося вже більше 2-х років. Наш кістяк грає разом вже 5 років, майже не змінюючись, тому є дуже згуртованим та дружним. До того ж впродовж цього часу в колектив чудово вписались декілька нових гравців, які відіграють важливу роль у команді. Маючи непоганий та дружний склад команда вирішила, що було б цікаво спробувати себе в справжньому великому футболі 11*11, вболівальниками якого ми всі є. Саме тому і прийняли рішення заявлятися на турнір Р.Г.Шнейдермана.

  •  Чи булла комплектація під турнір Р.Г.Шнейдермана? Чи все-таки коллектив вже був зібраний і готовий до змагань на ранг вище?

З самого початку було зрозуміло, що нашого складу на великий формат нам буде замало, тим більше не весь склад був готовий грати саме взимку, та й фізично формат значно важчий, з великим об’ємом бігової роботи та без зворотніх замін. Тому вирішили домовитися з дружніми колективами на предмет об’єднання на зимовий турнір. Команда «ЕДС» одразу згодилась на об’єднання з нами, тому частина кістяка «Імпульсу» є представниками саме цього колективу. Додатково члени команди підтягли декілька друзів з інших команд та зі сторони отримали повноцінний колектив для великого футболу. Досить важким питанням була відсутність спонсора та необхідність своїми силами забезпечити участь у турнірі, але виявилось, що всі учасники колективу є справжніми фанатами гри і вирішили це питання разом.

  •  Свою поки єдину мінімальну перемогу Ви святкували в 5-му турі в матчі зі «Спартою». Згадайте ту гру, як розвивалися події на полі? І які емоції відчула команда після дебютної і настільки бажаної вікторії?

Насправді, вважаю, що перша перемога мала відбутися в нас значно раніше, тому що перші ігри складалися досить добре і не дуже задовільний для нас результат, передусім,  ми пов’язуємо з відсутністю досвіду гри 11*11 90% складу команди, та відсутністю тактичного розуміння і зіграності на полі. Саме тому довелось чекати на перемогу аж до 5-го туру. Перемога була важлива емоційно, ми вже зачекались її, адже грали, здавалось, непогано як для абсолютного новачка у такому форматі, а здобути змогли лише 2 нічиїх. Сама гра складалась досить важко: «Спарта» суперник — складний і досвідчений, до того ж ми пропустили на початку гри. Але завдяки досить швидкому голу у відповідь команда піднялася духом та змогла забити ще раз, вирвавши перемогу у матчі.

  •  Заявляючись на турнір Кубка Р.Г.Шнейдермана, Ви однозначно ставили з хлопцями якісь цілі та завдання. Про що домовлялися? І чи було бажання поборотися за плей-оф турніру?

Заявляючись на турнір, завдання ставили собі єдине – набратися досвіду і сформувати кістяк для майбутніх турнірів під егідою ФФГД та ФФДО. Інші завдання були вже другорядними. Але буде не правильно сказати, що в команди не було бажання боротися за плей-оф. Особливо посилилось це бажання після організації тренувань (за що велика подяка нашому партнеру по команді, а тепер ще й нашому тренеру Дубовіку Арсентію, який згодився взяти на себе такий «тягар») та регулярних спарингів у форматі 11*11. Під час турніру, ми на 100% викладалися на полі у силу своїх здібностей та досвіду і, вважаю, що жодному супернику з нами легко не було. З самого початку було зрозуміло, що боротися за перемогу «Імпульсу» буде дуже важко, тому для нас кожна гра була фіналом, як емоційно так і за самовіддачею. Особливо запам’яталися «пульсівські» дербі з «Сухачівкою» та «Сазаном».

  • Зігравши 9 матчів в зимовому турнірі, команда безсумнівно зіткнулася з дуже дисциплінованими і сильними суперниками. Кого б виділили на цьому етапі?

Для нас, як новачків всі суперники були досить сильними та організованими, деякі були сильні в атаці, деякі в обороні – кожен дозволив нам чомусь навчитись в різних компонентах гри. Досить важко було стримувати молодь з «Лідера» та досвідчених гравців «Метеору» в атаці, важко було пройти оборону «Сазана». Проте, мабуть,  найсильнішим та найбільш сбалансованим суперником була команда «СтальДМЗ». Думаю, це один з найсильніших колективів ліги та один з основних претендентів на перемогу у Кубку. Окремо хотілося б виділити ще два колективи – «Сухачівку» та «Олімпік-Frait», з якими в нас відбулися дуже цікаві та динамічні ігри. В цих матчах ми програли з однаковим рахунком 3-2, проте показали себе досить пристойно на полі і боролися до кінця з лідерами Кубку.

  • Чи плануєте в подальшому участь в офіційних турнірах, щопроводяться під егідою ФФГД?

Це питання ми вже кілька разів з командою обговорювали та, скоріше за все, будемо і надалі приймати участь у турнірах під егідою ФФГД, проте, під звичною назвою ЛФК «Олімпік». Потренуємось, зіграємось, доукомплектуємось і наступного разу, маю надію, ви зустрінете на полі ще сильнішого і вже більш досвідченого суперника, з яким буде цікаво і непросто грати.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ