Состоялось заседание апелляционного комитета

0
59

Решение заседания Апелляционного комитета:

Порядок денний:

Розгляд апеляції футбольної команди «Перемога-3» на рішення контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу міста Дніпра, яке було оприлюднене на офіційному сайті Федерації 08.10.2018 року «щодо дискваліфікації гравця команди «Перемога-3» Бондарчука В’ячеслава Геннадійовича та президента команди «Перемога-3» Сагірова Феміса Артемовича».

Слухали:

З питання порядку денного виступив секретар Апеляційного комітету ГО Федерації футболу міста Дніпра (надалі за текстом — АК) Харченко М.Є., який доповів, що 11.10.2018 року до АК надійшла апеляція футбольної команди «Перемога-3» на рішення контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу міста Дніпра, яке було оприлюднене на офіційному сайті Федерації 08.10.2018 року «щодо дискваліфікації гравця команди «Перемога-3» Бондарчука В’ячеслава Геннадійовича та президента команди «Перемога-3» Сагірова Феміса Артемовича».

З приводу зазначеного Харченко М.Є. зауважив, що у відповідності до ст.31 Статуту ГО Федерація футболу міста Дніпра (надалі за текстом — ФФМД) АК як орган футбольного правосуддя має «виключну компетенцію розглядати всі спори стосовно справ Федерації, які виникають між Федерацією, членами та командами, гравцями або офіційними особами» (п.5 ст.31). Органи здійснення футбольного правосуддя Федерації застосовують під час розгляду справ Дисциплінарні правила Федерації, Статутні і регламентні норми, правила, постанови Федерації, ФФДО, ФФУ, УЄФА та ФІФА (п.6 ст.31). Федерацією футболу України затверджено Дисциплінарні правила ФФУ (надалі за текстом — Правила). Правила містять матеріально-правові та формальні положення, що обумовлюють накладення дисциплінарних санкцій за порушення норм статутних і регламентних документів. Правила визначають та описують порушення, регулюють  умови застосування санкцій, структуру та дії дисциплінарних органів, а також процедури, які повинні виконуватися такими органами. Дія Правил поширюється на всі правовідносини, що безпосередньо пов’язані з діяльністю в футболі за нормами законодавства України, статутних і регламентних документів ФФУ, за винятком виключної компетенції УЄФА таФІФА. Правила є обов’язковими для виконання та мають однакову юридичну силу до: членів ФФУ та офіційних осіб ФФУ; клубів та їх офіційних осіб; футболістів, тренерів та інших осіб, які задіяні або працюють у футболі; вболівальників. Юридичні особи (клуби, члени ФФУ) несуть відповідальність за поведінку своїх футболістів, тренерів, вболівальників, офіційних осіб та інших представників.

Регламент діяльності апеляційних комітетів встановлюється Розділом X Правил. Ст. 79 Правил надає право та можливість оскарження до АК рішень кваліфікаційно-дисциплінарних комісій у порядку, встановленому цими Правилами.

Скаржник вважає «рішення контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу міста Дніпра необґрунтованим, тому що два колективи «Перемога-2» та «Перемога-3» є відособленими суб’єктами господарювання, мають різні назви, і представляють різні мікрорайони міста Дніпра — «Перемога-2» і «Перемога-3».

В результаті аналізу обґрунтування апеляційної скарги футбольної команди «Перемога-3» та підстав прийняття 08.10.2018 року Рішення №72 Контрольно-дисциплінарним комітетом Федерації футболу міста Дніпра, яке оскаржується, АК було визнано правомірними та обґрунтованими обставини та вимоги, наведені у апеляційній скарзі.

Тому керуючись повноваженнями, наданими АК ст.86 Правил, за результатами розгляду порушеної справи.

Прийняли рішення:

  1. Скасувати Рішення №72 Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу міста Дніпра від 08.10.2018 року
  2. Дозволити гравцю команди «Перемога-3» Бондарчуку В’ячеславу Геннадійовичу та президенту команди «Перемога-3» Сагірову Фемісу Артемовичу приймати участь у змаганнях, які проходитимуть під егідою ФФМД з дати прийняття цього ріщення.

Голосували:

ЗА прийняте рішення  – 3 особи

ПРОТИ прийнятого рішення – 0 осіб

УТРИМАЛИСЯ  – 0 осіб

Рішення прийняте і є остаточним і обов’язковим для всіх зацікавлених сторін (ч.2. ст.86 Правил).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ