Старт Турніру пам’яті Романа Шнейдермана!

0
160

07.12.2021. 21:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Група «А»

АФК «Олімпік» – ФК «Інтернаціонал» – 4:3 (2:3)

Голи: Єрмаков Владислав, 37′, 67′, Сисоєв Сергій, 39′, Безнос Юрій, 77′ – Дієме Ассан, 16′, Різник Денис, 17′, Зоаті Поль, 24′.

Попередження: Гусев Антон, 13′ – Маловик Богдан, 2′, Смірнов Ярослав, 2′, Стародубцев Олексій, 70′.

Федерація футболу м. Дніпра оголошує про старт традиційного зимового Турніру пам’яті Романа Шнейдермана!

Першими зустрілися команди АФК «Олімпік» та ФК «Інтернаціонал», які розпочали турнір яскраво. Колективи виразилися непоганою кількістю забитих м’ячів. У цьому неймовірно по накалу пристрастей матчі ми побачили все, що є у футболі. Спочатку, гості захопили ініціативу та забили три м’ячі. Господарі в свою чергу, виявили характер, і відіграли два м’ячі до кінця першого тайму. Другий тайм господарі почали з місця в кар’єр, і змогли все-таки зробити цей феноменальний камбек і вирвати таку важку, але таку важливу перемогу. Тож вітаємо підопічних Шляхова Євгенія з гарним початком!

08.12.2021. 20:10. «Молодіжний парк», м. Дніпро. Група «А»

FC «SAZAN» – ФК «Чемпіони-ДЮСШ-2» – 0:4 (0:2)

Голи: Кожушко Дмитро, 19′, Черипко Денис, 33′, Ткаченко Артем, 63′, 75′.

Попередження: Устименко Максим, 68′ – Прядко Богдан, 35′, Молчанов Олексій, 59′, Середняк Андрій, 75′.

Другим матчем туру команда ФК «Чемпіони-ДЮСШ-2» підтвердила свою назву, впевнено обігравши свого оппонента. Щодо першого тайму, гра проходила у рівному темпі, були яскраві моменти, але команда гостей скористалася ними краще, забивши два м’ячі. В другій половині матчу, підопічні Вязовського Валентина  виглядали ще більш позитивніше, та довели гру до переможного рахунку 0:4!

08.12.2021. 20:30. «Монтажник» , м. Дніпро. Група «А»

«Метеор» – ФК «Сухачівка» – 0:7 (0:4)

Голи: Яблуновский Денис, 21′, Трикоз Матвій, 24′, Гончар Артем, 27′, Ширіханов Радіон, 31′, 44′, Тарасенко Олександр, 54, Яриновський Віталій, 74′.

Попередження: Свержевський Ярослав, 25′.

Команда ФК «Сухачівка» в першому таймі зруйнувала всі плани на гру команди «Метеор», забивши чотири блискавичних голи, та по факту завершили гру. В другому таймі, команда гостей грала в своє задоволення та забила своєму супернику ще три м’ячі. Гарний початок для представника колективу Бордуна Владислава та його гравців.

07.12.2021. «Молодіжний парк», м. Дніпро. Група «Б»

ФК «Тріумф» – ФК «Квадратний метр» – 4:1 (1:1)

Голи: Станішевський Олексій, 19′, Татарко Артур, 59′, Лантушенко Олександр, 68′, Колесніков Олександр, 80+2′ – Робакідзе Георгій, 35′.

Попередження: Дунайцев Ярослав, 10′, Лінкевич Євгеній, 58′.

Цього разу ФК «Тріумф» демонструють нам зовсім інший рівень у зустрічі з ФК «Квадратний метр». Перший тайм пройшов у розміреному темпі: команди не форсували події, в’язко грали в центрі поля, та буденно обмінялися голами. Але в другому таймі гості поля взялися за справу з повною самовіддачею, і розстрощили опонента трьома голами, на які вже їм не змогли відповісти. Чим і зафіксували рахунок на табло 4:1!

09.12.2021.20:30. «Монтажник» , м. Дніпро. Група «Б»

«BRIAR» – «СтальДМЗ» – 3:5 (3:1)

Голи: Пебраков Денис, 13′, 28′, Полонський Артем, 25′ – Рубаненко Ростислав, Костевич Вадим, 66′, Савченко Микита, 78′, 90+1′.

Попередження: Панов Данило, 85′.

Вилучення: Шинкаренко Влдаислав, 55′ – Сніжко Андрій, 55′.

Остання гра першого туру відбувалася в запеклій боротьбі. Спочатку, команда господарів демонструвала свою домінацію забивши три м’ячі, та гадали що вже переможні три очки  знаходяться в їйній кишені. Але команда гостей були проти цього. В кінці першого тайму вони вже відіграли один м’яч. Другий тайм розпочався з повним контролем гри «СтальДМЗ», де гравці зробили фееричний камбек. Фінальний рахунок матчу 3:5 на користь підопічних Бекирова Бориса!