Тренер з футболу!

0
17

«У нас немає підручників, ми їх викинули. Якщо я напишу книгу про те, як тренувати, то за півтора-два роки вона застаріє. Ми в Коверчано маємо думати про те, якою професія тренера буде в майбутньому, через п’ять-шість років». (с) Ренцо Улів’єрі.

Курс призначений для тих, хто має за мету розпочати свою тренерську діяльність чи для тренерів, які працюють з гравцями-початківцями та аматорськими командами! Наша мета під час підготовки тренерів:

— забезпечити кваліфіковану підготовку відповідно до вимог УАФ для тренерів;

— підвищити рівень знань, умінь тренерів, які працюють з дитячо-юнацькими та аматорськими командами;

— навчити Вас знаходити відповіді самостійно.

Ми не даємо Вам готові рішення. Ми створюємо середовище навчання, яке сприятиме розвитку всіх необхідних тренерських навичок і підвищить ефективність роботи з юними футболістами на стадії ознайомлення з основами техніки та базової тактики.

Під час курсу Ви ознайомитесь із принципами аналізу гри, методикою роботи з футболістами, особливостями техніко-тактичної періодизації, планування тренувального процесу та ментальної роботи із футболістами-початківцями та їх батьками.

На Вас очікує команда лекторів із діючих тренерів, а саме: Дорошенко Едуард, Книш Володимир, Таран Павло, Дірявка Сергій, Медін Микола та інші.

Вартість курсу: 6 000 грн. (є можливість розрахунку частинами).

Формат навчання: Zoom-конференції.

Контактний номер телефону куратора курсу: 093 113 113 9 Волівач Олег Іванович

Поспішайте, кількість місць обмежено!

Залиште відповідь