Турнір пам’яті Р. Шнейдермана. Звіт 2-го туру

0
40

15.12.2021. 19:00. ст. «Монтажник», м. Дніпро. Група «А»

ФК «Інтернаціонал» – FC «Wolves» – 1:3 (0:0)

Голи: Лакізо Владислав, 49′ – Кириченко Слава, 60′, Магеррамов Руслан, 65′, 78′.

Попередження: Найдюк Микола, 26′, Кобзар Олександр, 37′, Куцик Юрій, 53′ – Манєвський Ярослав, 25′.

На початку другого туру зустрілися команди ФК «Інтернаціонал» та FC «Wolves». Для гостей це перший поєдинок в турнірі, та вже результативний. Колективи у першому таймі грали досить акуратно, не створювали гострих моментів та повільно перекочували м’яч. У другому таймі команди задали високий темп гри, що виявилося у чотири забиті м’ячі, та фінальний рахунок 1:3  на користь гостей!

15.12.2021. 20:10. ст. «Молодіжний парк», м. Дніпро. Група «А»

FC «SAZAN» – «Метеор» – 0:1 (0:0)

Голи: Гнатенко Владислав, 75′.

Попередження: Курманцев Олег, 61′.

В цій зустрічі команди показали нам, що таке оборонний прагматичний футбол. Чітко грали в обороні, дуже був насичений центр поля футболістами, і у команд ніяк не виходило пройти ці оборонні редути. Другий тайм кардинально нічого не змінив така ж в’язка гра. Але на 75 хвилині ми побачили справжній метеор у прямому та переносному слові, гості провели швидку атаку та відкрили рахунок у матчі. Так матч і закінчився. Вітаємо колектив «Метеор» з першою перемогою!

15.12.2021. 20:30. ст. «Монтажник», м. Дніпро. Група «А»

АФК «Олімпік» – ФК «Сухачівка» – 3:4 (1:1)

Голи: Ермаков Владислав, 35′, Безнос Юрій, 54′, Гусев Атон, +71′ – Яблуновський Денис, 36′, Яриновський Віталій, 68′, 78′, Кравченко Руслан, 80′.

Попередження: Тарасенко Олександр, 25′, Воробьев Олександр, 39′, Левченко Денис, 80+1′.

Заключна серія в групі «А» завершається престижно. У першому таймі команди грали більше від оборони, спираючись на володіння м’ячем і намагалися більш акуратно переходити великими силами на чужу половину поля, де обидві команди ловко зуміли обмінятися голами. А ось у другому таймі, ми побачили гольову феєрію, де команди на двох заколотили п’ять м’ячів, і в цій головній перестрілці все-таки гості виявилися більш вдалими, та вирвали цей важкий, але заслужений поєдинок на свою користь. Вітаємо ФК «Сухачівка» вже з другою результативною перемогою!

14.12.2021. 20:30.  ст. «Молодіжний парк», м. Дніпро. Група «Б»

ФК «Квадратні метри» – ФК «Лоцман» – 5:2 (1:1)

Голи: Станишевський Олексій, 19′, 50′, 61′, Драган Вадим, 73′, Колесніков Олександр, 78′ – Жадько Сергій, 35′, Богаченко Аднрій, 75′.

Попередження: Кравченко Андрій, 55′.

В цій не простій зустрічі ФК «Квадратний метр» отримали свою першу перемогу. Перша половина матчу була у рваному темпі, важко було віддати перевагу одному з колективів на старті поєдинку. Обидві команди добре захищалися, й водночас атакували. Обмінялися яскравими голами, та насправді грали на гарному рівні. Другий тайм анітрохи не змінив картини того, що відбувається, але тільки у господарів, а гості почали зменшувати темп, пропустивши ще чотири м’ячі, та зуміли відповісти лише одним. Але в цілому, гра господарів показала досить цілісну гру протягом всіх дев’яносто хвилин, що і відбилося на табло.Закономірна перемога, наші вітання!

14.12.2021. 21:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Група «Б»

ФК «Тріумф» – «СтальДМЗ» – 1:3 (1:0)

Голи: Цебро Владислав, 79′ – Малеев Антон, 20′, Боговенко Ігор, 56′, Панов Даніїл, 66′.

Попередження: Линкевич Євгеній, 29′, Цебро Владислав, 73′ – Зубов Владислав, 68′, Савченко Микита, 7′.

Непроста зустріч відбулася на стадіоні «Олімпійські резерви» для підопічних Коржа Максима. Про це свідчить те, що команда одразу ж з перших хвилин почала створювати моменти та напівмоменти. Але на цей раз колектив поступається з відставанням в два м’ячі. «СтальДМЗ» добре розташувалися як в першому,так і в другому таймах. Більшість гольових моментів, та яскрава реалізація. Та останнє слово все ж таки було за господарями, єдиним голом відзначився Цебро Владислав на 79-ій хвилині. Та більше м’ячів у сітці суперників ми не зафіксували. Тож  рахунок у матчі 1:3 на користь гостей ,які здобувають вже другу перемогу в турнірі.

16.12.2021. 21:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Група «Б»

FC «Artorix-Frait» – «BRIAR» – 5:0 (3:0)

Голи: Робзиукий Дмитро, 15′, Биликов Олександр, 30′, Хребто Роман, 40′, Волобуєв Олександр, 54′, 59′.

На папері гра повинна була вийти рівною, обидві команди приблизно одного рівня, але на скільки сьогодні добре виглядали на полі господарі, що вони просто не помітили опору з боку опонента ні в першому, ні в другому таймі. З 15-ї хвилини на полі було видно тільки одну команду, яка впевнено реалізовувала свої моменти, грамотно заповнювала вільні зони, та й взагалі виглядала як єдине ціле. Зрештою, ми побачили закономірний великий програш команди гостей з рахунком 5-0!