Турнір пам’яті Р. Шнейдермана. Звіт 4-го туру

12.01.2022. 19:00. ст. «Монтажник», м. Дніпро. Група «А»

ФК «Інтернаціонал» – FC «SAZAN» – 1:1 (0:0)

Голи: Зоаті Бі Гол Поль Аймар, 67′ – Устименко Максим, 53′.

Попередження: Найдюк Микола, 40′, Мазур Олександр, 65′, Василенко Ігор, 76′ – Устименко Максим, 56′, Караюз Даніїл, 68′.

Між собою зустрілися два аутсайдери групи, для яких це була принципова битва. Тож гра була жорсткою. У першому таймі ми побачили досить безкомпромісної боротьби, грубих єдиноборств та тяганини у центрі поля, що за підсумком глядачам було не приємно спостерігати, бо перший тайм закінчився з рахунком 0:0. І наш морський мешканець вирішив відштовхнутися зі дна, і забив такий потрібний для себе гол на 53-хвилині. Але не змогли утримати перемогу, тому що господарі поля зібрали всю волю в кулак, виявили характер і зрівняли рахунок у цьому важкому поєдинку. Бойову нічію фіксує арбітр матчу!

12.01.2022. 20:30. ст. «Монтажник», м. Дніпро. Група «А»

ФК  «Сухачівка» – FC  «Wolves» – 12:1 (4:0)

Голи: Яблуновський Денис, 10′, Лахно Олександр, 20′, Кравченко Руслан, 24′, Яриновський Віталій, 40′, Тарасенко Олександр, 47′, 75′, Гончар Артем, 55′, 70′, Мазур Богдан, +80+1′ – Олександров Артем, 73′.

Попередження: Полежаев Ярослав, 33′ – Дідовець Ігор, 19′.

Команда «Сухачівка» лідер турнірної таблиці, еталон цієї групи підтвердили свій рівень і клас, феєрично зігравши проти свого суперника. Господарі поля повністю декласували своїх опонентів забив чотири м’ячі. Другий тайм проходив у тому ж напрямку, підопічні Бордуна Владислава повністю володіли ініціативою, забили вісім м’ячів, на що команда гостей спромоглася забити свій гол престижу наприкінці матчу, фінальний рахунок став 12:1!

14.01.2022. 19:30. ст. «Молодіжний Парк», м. Дніпро. Група «А»

ФК «Чемпіони-ДЮСШ-2» – «Метеор» – 5:1 (2:1)

Голи: Кожушко Дмитро, 19′, Борисенко Макс, 37′, Юдін Єдуард, 59′, Сударкін Владислав, 69′, Ткаченко Артем, 75′ – Королішин Михайло, 25′.

ФК «Чемпіони-ДЮСШ-2» добре реалізовують себе на даний час, та займать наразі друге місце в турнірній сітці. Закріплюючи своє положення, показують нам відповідний результат в даному матчі проти команди «Метеор», в яких поки що, не дуже складається ситуація щодо очок. Непогані зв’зки як в центрі, так і на флангах вивели перемогу для підопічних Свистуна Богдана з розромним рахунком 5:1. Єдиним голом відзначився суперник, та залишається на п’ятому місці в турнірній сходинці. Вітаємо ФК «Чемпіони-ДЮСШ-2», так тримати!

11.01.2022. 20:30. ст. «Молодіжний Парк», м. Дніпро. Група «Б»

«СтальДМЗ» – ФК «Лоцман» – 9:0 (5:0)

Голи: Рубаненко Ростислав, 9′, 33′, 43′, Костевич Вадим,18′, Павленко Ігор, 38′, 51′, Зубов Владислав, 25′, Савченко Микита, 69′, Крамарчук Богдан, 75′.

У цій зустрічі зустрілися лідер та аутсайдер групи. Перед грою ми все розуміли приблизно, що відбуватиметься в цьому поєдинку.Залишилася лише справа за господарями, які підтвердили всі наші очікування. У першому таймі господарі продемонстрували всі свої награні наготівки і виграли начисто, не давши супернику ні шансу при цьому забивши п’ять м’ячів. У другому таймі команда суперників не змогла також дати опору господарям, що видалося після закінчення матчу 9:0. Наші вітання господарям!

13.01.2022. 20:30. ст. «Молодіжний Парк», м. Дніпро. Група «Б»

ФК «Квадратний метр» – FC «Artorix-Frait» – 3:2 (2:1)

Голи: Станишевський Олексій, 71′, 37′, 47′ – Мендела Михайло, 8′, Волобуев Олександр, 62′.

Попередження: Боровський Ян, 68′ – Абиди Омар, 53′, Волобуев Олександр, 57′, Кошельков Геннадій, 64′.

Зустрічалися дві команди верхньої частини турнірної сходинки. Нас чекала цікава гра з великою кількістю голів в обидві сторони. Як ми побачили після, наші очікування повністю виправдалися. Матч розпочався із обопільно гострих атак, у яких досягли успіху відразу ж два колективи обмінявшись голами вже до 8-ої хвилини. Але потім господарі дотиснули свого опонента, забивши гарний гол. Другий тайм проходив у тому ж ритмі, команди змогли обмінятися голами. У цьому непередбачуваному та досить результативному матчі перемогли ФК “Квадратний метр”.