08.12.2020, Вівторок, 1 тур |
19:30 |
ФК «Сухачівка»
|
3 - 0
|
FC «Sazan»
|
09.12.2020, Середа, 1 тур |
19:00 |
Віннер
|
6 - 0
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
19:00 |
ДДУВС
|
1 - 9
|
СтальДМЗ
|
20:30 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
4 - 1
|
BRIAR
|
20:30 |
Метеор
|
6 - 1
|
ФК «Спарта»
|
15.12.2020, Вівторок, 2 тур |
19:30 |
Метеор
|
2 - 2
|
ФК Лідер U-17
|
16.12.2020, Середа, 2 тур |
19:00 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
7 - 0
|
ДЮСШ-2
|
19:00 |
FC «Sazan»
|
5 - 2
|
ДДУВС
|
20:30 |
ФК «Сухачівка»
|
6 - 1
|
ФК «Спарта»
|
17.12.2020, Четвер, 2 тур |
19:00 |
СтальДМЗ
|
5 - 2
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
20:30 |
Віннер
|
2 - 0
|
BRIAR
|
22.12.2020, Вівторок, 3 тур |
19:00 |
FC «Sazan»
|
4 - 1
|
ФК «Спарта»
|
23.12.2020, Середа, 3 тур |
19:00 |
СтальДМЗ
|
3 - 2
|
BRIAR
|
20:30 |
Метеор
|
0 - 2
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
24.12.2020, Четвер, 3 тур |
19:00 |
ДДУВС
|
3 - 0
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
19:30 |
ФК «Сухачівка»
|
4 - 1
|
ФК Лідер U-17
|
20:00 |
Віннер
|
6 - 0
|
ДЮСШ-2
|
12.01.2021, Вівторок, 4 тур |
19:30 |
FC «Sazan»
|
4 - 3
|
ФК Лідер U-17
|
20:00 |
ФК «Спарта»
|
2 - 7
|
ДДУВС
|
21.01.2021, Четвер, 4 тур |
19:00 |
СтальДМЗ
|
7 - 1
|
ДЮСШ-2
|
19:30 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
3 - 4
|
BRIAR
|
20:00 |
Віннер
|
2 - 0
|
Метеор
|
20:30 |
ФК «Сухачівка»
|
3 - 4
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
26.01.2021, Вівторок, 5 тур |
19:30 |
ДДУВС
|
4 - 2
|
BRIAR
|
27.01.2021, Середа, 5 тур |
19:00 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
2 - 3
|
ДЮСШ-2
|
19:00 |
СтальДМЗ
|
1 - 1
|
Метеор
|
20:30 |
FC «Sazan»
|
4 - 6
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
28.01.2021, Четвер, 5 тур |
20:00 |
ФК «Спарта»
|
2 - 4
|
ФК Лідер U-17
|
02.02.2021, Вівторок, 6 тур |
19:00 |
СтальДМЗ
|
9 - 1
|
ФК «Сухачівка»
|
19:30 |
ФК Лідер U-17
|
2 - 2
|
ДДУВС
|
03.02.2021, Середа, 6 тур |
19:00 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
3 - 6
|
Метеор
|
20:30 |
FC «Sazan»
|
1 - 7
|
Віннер
|
04.02.2021, Четвер, 6 тур |
20:00 |
ФК «Спарта»
|
0 - 11
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
20:00 |
BRIAR
|
3 - 2
|
ДЮСШ-2
|
16.02.2021, Вівторок, 7 тур |
19:30 |
ФК Лідер U-17
|
1 - 2
|
FRAIT (м. Дніпро)
|
20:15 |
ФК «Спарта»
|
0 - 6
|
Віннер
|
17.02.2021, Середа, 7 тур |
19:00 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
4 - 4
|
ФК «Сухачівка»
|
23.02.2021, Вівторок, 8 тур |
19:00 |
ФК Лідер U-17
|
1 - 4
|
Віннер
|
20:30 |
ДЮСШ-2
|
2 - 0
|
Метеор
|
24.02.2021, Середа, 8 тур |
19:00 |
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
2 - 5
|
FC «Sazan»
|
19:30 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
15 - 0
|
ДДУВС
|
20:30 |
BRIAR
|
3 - 3
|
ФК «Сухачівка»
|
25.02.2021, Четвер, 1 тур |
19:30 |
ДЮСШ-2
|
1 - 3
|
ФК Лідер U-17
|
25.02.2021, Четвер, 8 тур |
20:00 |
ФК «Спарта»
|
0 - 2
|
СтальДМЗ
|
02.03.2021, Вівторок, 9 тур |
19:30 |
ФК Лідер U-17
|
2 - 4
|
СтальДМЗ
|
20:00 |
ДЮСШ-2
|
1 - 0
|
ФК «Сухачівка»
|
03.03.2021, Середа, 9 тур |
19:00 |
ДДУВС
|
2 - 2
|
Метеор
|
20:30 |
ФК «Спарта»
|
3 - 3
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
20:30 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
2 - 3
|
Віннер
|
04.03.2021, Четвер, 9 тур |
20:30 |
BRIAR
|
3 - 2
|
FC «Sazan»
|
10.03.2021, Середа, 7 тур |
19:00 |
ДДУВС
|
4 - 2
|
ДЮСШ-2
|
20:30 |
FC «Sazan»
|
1 - 2
|
СтальДМЗ
|
11.03.2021, Четвер, 7 тур |
21:00 |
BRIAR
|
1 - 0
|
Метеор
|
17.03.2021, Середа, 10 тур |
20:00 |
Віннер
|
5 - 0
|
ДДУВС
|
20:30 |
Метеор
|
3 - 4
|
ФК «Сухачівка»
|
21:00 |
ДЮСШ-2
|
3 - 2
|
FC «Sazan»
|
18.03.2021, Четвер, 10 тур |
00:00 |
ФК Лідер U-17
|
-- : --
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
19:00 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
1 - 1
|
СтальДМЗ
|
20.03.2021, Субота, 10 тур |
19:00 |
BRIAR
|
1 - 1
|
ФК «Спарта»
|
21.03.2021, Неділя, 10 тур |
14:00 |
ФК «Сухачівка»
|
0 - 1
|
Віннер
|
23.03.2021, Вівторок, 11 тур |
20:30 |
ДДУВС
|
1 - 3
|
ФК «Сухачівка»
|
24.03.2021, Середа, 11 тур |
20:30 |
Метеор
|
5 - 4
|
FC «Sazan»
|
25.03.2021, Четвер, 11 тур |
19:00 |
FRAIT (м. Дніпро)
|
3 - 0
|
ФК “Лоцман” (Новоолександрівка)
|
19:30 |
ФК Лідер U-17
|
-- : --
|
BRIAR
|
20:00 |
Віннер
|
3 - 2
|
СтальДМЗ
|
31.03.2021, Середа, 11 тур |
20:30 |
ДЮСШ-2
|
1 - 2
|
ФК «Спарта»
|