У Бартоломео відбувся дитячий Турнір, присвячений захисникам України!

0
21

Точніше не зовсім відбувся…

В рамках роботи Гуманітарного штабу Української Асоціації Футболу в Дніпропетровській області у суботу на спортивних майданчиках комплекса «Бартоломео» зібралися 6 дитячих команд 2011-2012 р.н. задля участі у Благодійному Турнірі на підтримку ЗСУ.

Але, нажаль, через ворожі обстріли діти змогли зіграти лише по 1 грі, а деякі зовсім не встигли вийти на футбольний майданчик. Два вибухи, повітряна тривога та страх у очах юного покоління – це те, чим міг запам‘ятатись Турнір. Але організатори змагань відразу перемістили всіх дітей в укриття. Агресору не вдалося зіпсувати настрій нашим спортсменам, їх батькам та тренерам, бо був знайдений гарний вихід із ситуації.

В укритті в комфортних умовах Олімпійські чемпіони Олексій Чередник та Євген Яровенко, чемпіон Радянського Союзу Олег Таран та чемпіон Європи серед юніорів Артур Карноза провели нагородження та вручили солодкі подарунки від компанії Millennium! Президент корпорації «Logos» Шамотій Валерій Миколайович від свого фонду «Талановита Україна» вручив дітям круті спортнабори.

На жаль ці обстріли, це наші реалії… Але попри все це, ми не здаємося і робимо все, щоб наші діти посміхалися. Ми Українці — незламна нація! А наші діти повинні жити у вільній Країні під мирним Українським небом! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Залиште відповідь