УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ ПІДТРИМАЛА ВЧИТЕЛІВ У ДНІПРІ

0
9

Українська асоціація футболу підтримала вчителів фізичної культури у Дніпрі, де, незважаючи на війну, продовжують піклуватися про виховання й культуру здоров’я дітей та розвивають шкільний футбол у межах програми УАФ.

У Дніпропетровській області проведено курси підвищення кваліфікації вчителів із модулю «Футбол». У межах програми УАФ курси було організовано Дніпровською академією неперервної освіти та Асоціацією футболу Дніпропетровської області.

Слухачі курсів отримали сертифікати й D-ліцензії УАФ, а також набори інвентаря в наплічниках та посібники зі шкільного футболу для якісного проведення уроків футболу та інших футбольних заходів у своїх школах. Учителів привітали координатор проєкту розвитку шкільного футболу від УАФ Євгеній Столітенко, перший заступник голови АФДО Ярослав Дерев’янко та завідувачка кафедри виховання та культури здоров’я академії Лариса Лаврова.

Вони разом з учителями відзначили, що програма УАФ матиме багато позитивних результатів для фізичного та емоційного розвитку дітей і їхньої психосоціальної підтримки в умовах війни та принесе багато користі школам, що впроваджують футбол.

Залиште відповідь