Валерій Рикашов: «Ми розуміємо, що на цьому етапі вже будуть набагато сильніші суперники та будемо старатися з будь-ким зіграти якнайкраще та вийти в ½»

0
37

Журналіст ФФМД зустрівся з головним тренером «Океан» (Дніпро) Валерієм Анатолієвичем Рикашовим та поспілкувався про його молодий та амбітний колектив, який провів вдалий груповий етап Кубка Максима Білого.

  • Валерій Анатолійович, розкажіть трохи про свою команду «Океан», яка успішно провела перший етап в Кубку Максима Білого, вигравши групу «В».

Наша команда «ДЮСШ 7-Океан» бере участь в турнірі Максима Білого вже другий рік поспіль. Граємо хлопцями 2004-2005 р.н. В тому році ми не дуже вдало провели турнір, так як грали серед дорослих команд. Була лише одна перемога та одна нічия, але здобули великий ігровий досвід. У цьому році ми провели набагато краще груповий етап (8 перемог, 1 нічия, 1 поразка та вийшли з 1 місця в ¼)

  • Ви провели 9 матчів, поступившись лише одного разу, «Академії Ротаня і Зозулі». Що сталося в тій грі? Чого не вистачило для перемоги?

Так, в тому матчі проти «Академії Ротаня Зозулі», у нас не вдавалося в грі багато чого. Пропустивши в 1-му таймі 2 м’ячі, на початку 2-го, ми забили з пенальті. Потім були три нереалізовані моменти, але суперник наприкінці матчу зміг ще двічі забити.

  • Ваші хлопці вийшли в ¼ Фіналу Турніру пам’яті Максима Білого 2021. За регламентом турніру, в плей-офф на Вас чекатиме зустріч з 2-м місцем групи «А». Кого б хотіли собі в суперники? І чи є для Вас явний фаворит в цьому турнірі?

Ми розуміємо, що на цьому етапі вже будуть набагато сильніші суперники та будемо старатися з будь ким зіграти якнайкраще та вийти в ½. Щодо суперника, то після останньої гри, хлопці сказали, хотілося б зустрітися з «Дніпром U-17». Я вважаю, вийдемо на «Лідер U-19». Фаворитом вважаю «АГРО-КМР» з Троїцького.

  • Ви берете участь в ДЮФЛУ по Першій лізі. Як себе хлопці показують на рівні своїх однолітків в Україні? Які там результати у колектива?

Ми граємо у Першій лізі ДЮФЛ у 2-й групі. Після першої половини чемпіонату набрали 17 очок ( 5 перемог, 2 нічиї, 4 поразки) посідаємо 4 місце з 10 команд.

  • Багато Ваших вихованців цього року випускаються і переходять у дорослий футбол. Чи є в «Океані» гравці, які виділяються на загальному тлі і готові вже влітку поповнити, наприклад, молодіжні команди УПЛ або ПФЛ?

Так у цьому році 2004 р.н. є  випускниками. В нашій команді хлопці в кожній грі віддаються на всі 100% і підтримують один одного, якщо у них десь щось не виходить. Так що виділяти нікого не хочу (посміхається). В нашій команді є таке гасло « Ми – одна команда»Я намагаюсь, щоб хлопці це розуміли, тому не ділю їх на кращих чи слабших.

  • Валерій Анатолійович, які у Вас очікування від заключної частини ДЮФЛУ? Чи є конкретні цілі і завдання на офіційний сезон?

Від другої частини очікую, що ми дограємо його без карантинів чи інших проблем. Ціль – посісти не нижче 2 місця в своїй віковій групі, хлопці мені це пообіцялиВсіх, хто захоче продовжити кар’єру у професійному футболі, будемо відправляти на перегляди в клуби ПФЛ та УПЛ.

Залиште відповідь