Відбулись матчі чергового туру Чемпіоната міста з футболу

0
44

Тур у Вищій лізі відкривали “Wolves” і “Металург”. Матч вийшов надрезультативним, в якому “Металург” здобув вольову перемогу, поступаючись по ходу гри 2:0. “Лідер” і “Тополь” показали цікавий і конкурентний футбол, в якому виявити переможця так і не вдалося (2:2)…”Олімпік-Frait” впевнено здолав “BRIAR” (3:1), а в завершальному матчі тижня лідер дивізіону “AM-Estate” декласував “Енергію” (2:0).
У Першій лізі продовжує впевнено лідирувати ФК “Сухачівка”, яка в центральному матчі туру здобула вольову перемогу (3:2) над “Метеором”, причому переможний гол Яблуновський Денис забив на 90-й хвилині зустрічі. Найближчі переслідувачі лідера “Ауксиліум” і “СКМД” також перемогли, відповідно FC “Wolves-2” (3:0) і “ДніпроФАМ” (8:3). Але була і нічия в турі: “Олімпік” і ФК “АРГО” не виявили сильнішого, розписавши бойові 3:3!
У Другій лізі “Лоцман” на своєму рідному стадіоні “Монтажник” впорався з молоддю “ДЮСШ-2” (2:0). FC “Sazan” впевнено здолав “Чемпіонів-ДЮСШ-12” (2:0), продовжуючи погоню за лідерами. А ось гучна сенсація грянула на стадіоні “Молодіжного парку”: 16-ти річна молодь Арсена Сурмачевського в складному матчі здолала лідера турніру “Спарту” (2:1). Тепер ситуація в турнірній таблиці дуже цікава і заплутана!

Залиште відповідь