Вільногірськ.

0
90

Виходьте у світ і робіть добро — поки у світі не буде занадто багато добра. Сьогодні волонтерство не має кордонів чи обмежень.
Вільногірськ здивував своєю потужною організованістю, свідомістю  та згуртованістю. Тут об’єдналося понад сотні людей ради створення позитивних змін не тільки для переселенців, а й для місцевих захисників. Місто прийняло майже 2000 біженців. І це дало поштовх  не тільки для волонтерів, а для усіх мешканців, які щиро допомагають тримати оборону.
Волонтери запросили нас до себе та провели повноцінну екскурсію.  Власними очима побачили як добровольці реалізують свої ініціативи. Тут одразу є декілька відділень — один  для  зберігання харчів, в іншому розмістили цілий склад речей для переселенців, попередньо відсортувавши їх за віком, розміром, статтю, чим значно облегшили пошуки потрібних речей. Також вони виготовляють неймовірно гарні ляльки-мотанки, іграшки та вироби з яскравим Українським колоритом, які передають дітям, захисникам, звичайним людям. Крім того, місцеві добровольці виготовляють турнікети — засоби для тимчасової зупинки кровотечі, та багато чого іншого, про що ми не будемо говорити. З такими вміннями люди не тільки підтримують, а й допомагають рятувати життя військовим. Це великий приклад для всіх нас.
За дорученням президента УАФ Андрія Васильовича Павелко команда футбольного гуманітарного штабу у Дніпропетровському регіоні за участю відповідальних координаторів в особі  — Алана Плієва, Дмитра Батури , Віктора Андрухів разом з нашими футбольними героями також мав змогу  підтримати Вільногірський центр переселенців. Ми передали центру продукти харчування, речі першої потреби, засоби гігієни, іграшки дітям, а також традиційно футбольні м’ячі, спортивні футболки та солодощі для дітлахів.

Традиційно провели символічну автограф сесію, було тепле спілкування між нашими футбольними легендами переселенцями та маленькими спортивними зірочками України.

Дуже вдячні Вільногірську за щирі посмішки та теплу зустріч. Для нас велика честь бути поряд та надихатися клопіткою працею місцевих жителів та сміливістю людей, які вирвалися з пекла війни!

Залиште відповідь