Житомир.

0
69

Зруйнована російською ракетою міська школа №25 — лише один із безлічі варварський символів того, що таке насправді “русский мир”. Але поруч з руїнами є вцілілий футбольний майданчик, на якому безстрашні хлопці грають у футбол. І це вже наш символ — нескореної України, яку російським фашистам точно не знищити. Важко було відмовити малечі, щоб не пограти у футбол разом.

Всього за 50-60 метрів від цієї школи і майданчика, знаходиться офіс Житомирської обласної асоціації футболу. На запрошення голови організації Руслан Павлюк провели тут зустріч з представниками футбольної спільноти регіону, яка з перших днів повномасштабної війни створила потужний волонтерський рух, допомогаючи нашим військовим, медикам і сім’ям з дітьми, які постраждали від бойових дій. Зокрема, зусиллями обласної асоціації і за сприяння Координаційного центру УАФ вдалося розмістити кілька груп евакуйованих дітей у футбольних кемпінгах наших партнерів у Німеччині, Польщі і Австрії.

Про розвиток співпраці з житомирським координаційним хабом та нові можливості для гуманітарної діяльності йшла мова і на нашій зустрічі з головою житомирської обласної військової адміністрації Віталієм Бунечком, мером Житомира Сергій Сухомлин і колишнім віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубко. З керівниками Житомира і області УАФ плідно співпрацює вже давно. Зокрема, з мером і головою ОВА рік тому ми відкривали реконструйований міський стадіон “Полісся”. Сьогодні ми тісно взаємодіємо заради спільної перемоги України у війні проти російських окупантів. Сергій Сухомлин та Віталій Бунечко запевняють, що зруйновану фашистами школу відбудують. Там будуть ще кращі умови і для навчання дітей, і для їх занять спортом. А ми постараємось приїхати на її відкриття і ще раз зіграємо з цією безстрашною командою хлопців у футбол. Слава Героям! Слава Україні!

Залиште відповідь