Зустріч Президента УАФ з Football community Дніпропетровщини!

0
18

Вчора, 14 грудня, в місто Дніпро завітав президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Васильович Павелко.

Президент УАФ зустрівся з Dnipro football community в затишному і комфортному коворкінгу «Creative State» у бізнес-центрі «Кудашевський». В ході вiдкритої бесіди з представниками футбольної спільноти Дніпропетровщини Андрій Васильович зробив акцент на таких істотних аспектах спорту номер один як розвиток і перспективи збільшення футбольної аудиторії, завдяки вдосконаленню та розробці відповідних баз даних для зворотної комунікації; проговорили сучаснi тенденції та перспективи розвитку жіночого футболу, який стає дедалі популярніше у всьому світі та шляхи якнайшвидше та ґрунтовно долучити його в нашу велику українську футбольну сім’ю. Також, були згаданi великі зрушення в арбітражі на європейській арені нашими співвітчизниками, особливо, це стосується жіночої бригади арбітрів на чолі з Катериною Монзуль. Не оминули і досягнення нашої чоловічої збірної, яку, сподiваємося, у 2021-му році чекає велике випробування на Чемпіонаті Європи. Президент УАФ, відповідно до глобальної стратегії розвитку футболу в регіонах, активно цікавився станом футбольних справ, сьогоденною проблематикою, результатами та планами на майбутнє футбольної Дніпропетровщини.


Такий формат зустрічі був унікальний тим, що кожен учасник бесіди на пряму спілкувався і ставив свої питання президенту УАФ, що надало ще більшої можливості реально зрозуміти та порушити важливі питання та проблеми регіону, підняти актуальні теми та знайти їх ефективні рішення!

  
Від усього Dnipro football community нашого великого регіону щиро вдячні Вам, шановний Андрій Васильович, за цей формат зустрічі та за досвід, який Ви поділяєте з нами!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ