Зустріч з воїнами у Житомирі.

0
51

Матчі і турніри, в яких беруть участь команди військових, часто яскравіші за поєдинки ТОП-європейських клубів. Тому що характер, безстрашність і чітка командна взаємодія. У Житомирі зустрілися з воїнами, які в мирний час демонструють саме такий класний футбол, а в час війни дають по зубам рашистським окупантам. Разом з мером Житомира Сергієм Сухомлином, головою ОВА Віталієм Бунечком, колишнім віце-прем’єром Геннадієм Зубком, першим віце-президентом УАФ Вадимом Костюченком і головою обласної асоціації футболу Русланом Павлюком поспілкувалися з нашими військовими.

Вони з нетерпінням чекають матчів збірних і вболівають за наших легіонерів. Цікавились, як справи у збірників і я запропонував їм запитати особисто, організувавши одразу відеозв’язок з Андрієм Ярмоленком і Олександром Зінченком. Пізніше підключив відеозв’язок з Андрієм і Олександром, а також Тарасом Степаненком для поранених воїнів, яких ми провідали. Такі моменти спілкування завжди зворушують: футбольні зірки, за яких у мирний час вболівають мільйони, зараз всім серцем вболівають за воїнів, які захищають Україну. Мріють побачити їх на своїх матчах після нашої перемоги і ми в цьому обов’язково допоможемо!

Бажаємо пораненим героям якнайшвидшого одужання, а воїнам, які зараз на передовій – Божого захисту від ворожих куль і снарядів. Слава Героям! Слава Україні!

Залиште відповідь